Penktadienis , 23 spalio 2020
Pagrindinis / Įvairenybės / Pagal kokius kriterijus verta rinktis skalbimo mašiną?

Pagal kokius kriterijus verta rinktis skalbimo mašiną?

Nėra abejonės, kad skalbimo mašinų rinkoje šiuo metu labai daug pasirinkimo – yra ne tik tradicinės skalbimo mašinos su durelėmis, bet ir mažos bei kompaktiškos skalbimo mašinos, kurias galima pakrauti iš viršaus.

Skalbimo mašiną reikia pritaikyti savo namų erdvei

Atsižvelgus į kelių kalbintų ekspertų nuomonę, paaiškėjo, jog dažniausiai žmonėms rekomenduojama įsigyti tradicinio tipo skalbimo mašinas, su durelėmis priekyje. Mažesnes skalbimo mašinas rekomenduojama rinktis tiems, kurių namuose iš tiesų nėra daug vietos šiam aparatui. Tačiau, šalia erdvės aspekto, yra ir dar daugybė ypatumų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį:

Skalbimo mašinos vieta jūsų namie

skalbimo mašinos
www.johnlewis.com nuotr.

Visada geriau dar prieš perkant skalbimo mašiną tiksliai žinoti, kokiame kambaryje ji stovės. Jeigu gyvenate bute, tai turbūt renkatės iš vonios kambario, virtuvės arba koridoriaus. Be abejo, vonios kambarys yra tradicinis variantas, tačiau jeigu jame mažai erdvės, tuomet virtuvė arba koridorius gali atrodyti patogiau. Jeigu gyvenate privačiame name, tuomet turite dar vieną variantą – rūsį. Nuosavuose namuose gyvenantys žmonės dažnai renkasi rūsį vien jau dėl to, kad taip galima išvengti nemalonaus skalbimo mašinos skleidžiamo garso.

Ekonomiškumas

Turbūt kiekvienam svarbu, kad skalbimo mašina neeikvotų elektros energijos be reikalo. Taigi, perkant naują skalbyklę, verta atkreipti dėmesį į tai, kokios klasės energijos taupymo etiketė yra užlipdyta. Užsukę į parduotuvę, jūs pamatysite, kad visos skalbimo mašinos turi A raidę. Tai reiškia, kad visos yra gana taupios, tačiau yra skirtumas kiek pliusiukų prie A raidės pridėta. Pati aukščiausia klasė yra A+++, ir nieko keisto, kad tokios skalbyklės gali kainuoti daugiausiai. Visgi, jeigu norite mažų sąskaitų už elektrą, verčiau išsirinkite pačią taupiausią skalbimo mašiną.

Gręžimo apsukos

Šiuolaikiniai žmonės mėgsta taupyti ne tik pinigus, bet ir laiką. Taigi, pakankamai svarbu, kad skalbimo mašina greitai veiktų. Ekspertai teigia, jog verčiausia rinktis tokias skalbykles, kurios gali atlikti nuo 1000 iki 1700 apsukų per 60 sekundžių. Be abejo, galbūt turite tokių drabužių, kuriuos yra lengva sugadinti, tad nusipirkę per greitą skalbimo mašiną, jaudinsitės, kad audinys susigadins. Galime jus nuraminti – šiuolaikinės skalbimo mašinos yra išmanios, todėl konkretiems audiniams parenka specialias gręžimo programas. Taigi, su greitai veikiančia skalbimo mašina niekaip neprašausite.

Papildomos funkcijos

Verta pagalvoti, kokių papildomų funkcijų bei programų jūsų skalbimo mašina privalo turėti. Pavyzdžiui, greitas skalbimas tikrai pasitarnaus daug sportuojantiems arba nuolat skubantiems žmonėms. Daugeliui žmonių patinka skalbimo atidėjimo funkcija. Taip pat, kaip jau anksčiau minėjome, specialių audinių gręžimo programos yra būtinas dalykas, kuris tik patvirtina, jog jūsų išsirinkta skalbimo mašina yra kokybiška.

Garantinis laikas

Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kuriam laikui yra suteikiama garantija. Pagal dabartinius Europos Sąjungos produktų kokybės standartus, kiekvienas gamintojas turi pasiūlyti bent dviejų metų garantiją. Be abejo, daugelis geriausių buitinės technikos gamintojų pasitiki savimi ir siūlo 3-4 metų garantijas. Visgi, jeigu tarp jūsų kandidatų yra skalbimo mašina, kuriai siūloma trumpesnė nei dviejų metų garantija, tokį variantą iš karto atmeskite.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti moterišką kuprinę?

Rankinės ir kuprinės – tai patys populiariausi moterų galanterijos gaminiai. Tačiau tam, kad galėtume įsigyti ...