Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / 3 kriterijai, skirti palengvinti baldų pasirinkimą

3 kriterijai, skirti palengvinti baldų pasirinkimą

virtuves baldai

Baldai ne tik prisideda prie bendros interjero vizijos išpildymo, bet ir suteikia mūsų kasdienybei patogumo. Tiesa, išsirinkę pirmą pasitaikiusį baldą iš ekspozicijos ar leidę baldininkui improvizuoti pagal save, negalite būti tikri, jog virtuvinis stalas ar miegamojo spinta jus pradžiugins. Nesvarbu, ar tai būtų baldai virtuvei, ar spintos stumdomomis durimis į miegamajį bei vaikų kambarius: prieš išsirenkant konkretų modelį būtina atlikti savotiškus namų darbus.

Į kokius niuansus ekspertai pataria atkreipti dėmesį renkantis baldus?

Patogumas. Nesvarbu, kokie mados vėjai vyrautų interjere bei baldų gamybos rinkoje, daugiausia dėmesio reikia skirti patogumui. Išsirinkti baldai nebus vien  gražus paveiksliukas kataloge: jais naudositės kasdien! Dėl šio priežasties baldai virtuvei turi būti tinkamai suplanuoti bei išdėstyti, nepamirštant atkreipti dėmesio ne tik į įpročius, bet ir dažniausiai virtuvėje besisukančių šeimos narių ūgį.  Jei jums reikalingos spintos stumdomomis durimis, projektuokite šias tuose namų kampuose, kurių kitaip neitų panaudoti. Galimybė maksimaliai išnaudoti vietą – vienas iš pagrindinių stumdomųjų sistemų privalumų.

Dizainas ir spalvos. Klasikinis, modernus ar Provanso? Atsižvelgiant į tai, apie kokį interjero stilių svajojate, turėtų būti pasirenkamas baldų stilius, tekstūra, spalvos. Jei nepasitikite savo skoniu, patarimų, kaip „neprašauti“ renkantis baldus pagal minėtus kriterijus, pilnas internetas. Negana to, idėjų pasisemti galima ir baldų parduotuvių ekspozicijoje ir baldininkų pagamintų baldų galerijose. Elementariausia taisyklė – rinkitės priešingas spalvas, padėsiančias sukurti patrauklų kontrasto įspūdį.

Priežiūra. Apdulkėję, pirštais nučiupinėti, riebaluoti paviršiai: kokie (pra)bangūs bebūtų baldai,  nešvara pastarųjų nepuošia. Renkantis spalvas, tekstūrą ar medžiagą, iš kurios bus gaminami virtuvės baldai ar miegamojo spintos, svarbu nepamiršti pagalvoti apie pastarųjų praktiškumą bei priežiūrą. Namai – ne muziejus, kurio eksponatai rankomis neliečiami. Renkantis galutinį variantą, pasitikrinkite, ar pastarasis atitinka taisyklę, jog tarnauti turi baldai, o ne žmogus jiems.

Tiek baldai virtuvei, tiek ir kitų patalpų apstatymui skirti baldai privers paplušėti. Jums teks išsirinkti ne tik geriausią kainos ir kokybės santykį, bet ir idealiausiai poreikius atitinkantį variantą.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Įmonės apleistos buhalterijos tvarkymas: kodėl protinga patikėti apskaitą profesionalams?

Sparčiai besisukančiame verslo pasaulyje, siekiant suspėti atlikti kasdienes operacijas, kartais gali tekti pamiršti svarbias administracines ...