Sekmadienis , 10 gruodžio 2023
Pagrindinis / Gyvenimas / 5 grožio ir stiliaus patarimai brandžioms moterims

5 grožio ir stiliaus patarimai brandžioms moterims

Ar mes galime bent kartą stabtelėti ir į šalį padėjusios savo išmanųjį telefoną nebesidairyti į tai, kas šiandien madingiausia, ir nesidomėti tuo, ką ant raudonojo kilimo dėvėjo pasaulinio lygio žvaigždė? Atėjo metas bent minutėlę skirti sau!

Nepaisant to, koks bebūtų mūsų amžius, mes turime TEISĘ atrodyti taip, kaip jaučiamės, o ne taip, kaip kai kurie senamadiškų ir atgyvenusių pažiūrų žmonės norėtų, kad atrodytume. Neturite gyventi dėl kitų. Turite gyventi dėl savęs ir mėgautis kiekviena savo gyvenimo akimirka. Todėl savo įvaizdį ir stilių jūs turite formuoti bei kurti atsižvelgdamos į savo būseną ir individualų skonį. O tam, kad tai padaryti jums būtų lengviau, žemiau pateikiame jums ne vieną praktišką patarimą.

  1. Neslėpkite savo „sidabrinių“ plaukų. Kas sakė, kad pasirodžius pirmiesiems žilstelėjusiems plaukams, jūs turite skubėti juos dažyti, žūtbūt stengiantis kuo greičiau paslėpti juos nuo aplinkinių akių? Jūsų „sidabriški“ plaukai gali tapti neatsiejama ir bene pagrindine jūsų unikalaus įvaizdžio dalimi. Be abejo, jei dėl to jūs jaučiate nemenką diskomfortą ir niekaip negalite „susitarti“ su savimi, tuomet paprašykite savo plaukų stilisto, kad jis subtiliai užmaskuotų atsiradusius žilstelėjusius plaukus. Tačiau atminkite, kad gėdytis savo amžiaus jokiu būdu NIEKUOMET NEREIKĖTŲ!
  2. Pasirinkite odos spalvos akinius.Pamenate, kaip odos spalvos batai prailgino jūsų kojas? Odos spalvos akiniai veido struktūrą veikia tuo pačiu būdu. Todėl jei jūs įprastai dėvite akinius, galite pasirinkti permatomus arba gintaro, viskio, medaus spalvos, rusvo ar rausvo atspalvio akinius, kurie labiau derėtų prie jūsų veido odos. Išlikite ištikimos klasikiniams „katės akių“ formos ar kampuotiems akiniams.
  3. Atkapstykite savo aštuoniasdešimtųjų papuošalus.Papuošalai, lygiai taip pat kaip ir drabužiai ar avalynė, bėgant metams sugrįžta į madą. Ir tai jau turbūt ne vieną kartą buvote pastebėjusios – tai, kas buvo madinga prieš dvidešimt metų, šiandien ir vėl yra „ant bangos“. Todėl pasistenkite atkapstyti savo jaunystėje dėvėtus papuošalus, kurie pagyvins jūsų įvaizdį ir suteiks jam daugiau unikalumo.
  4. Renkitės ne „pagal savo amžių“.Aplink mus nuolatos yra kalbama, kad perkopus 40, 50 ar 60 metų mes turime visiškai pakeisti savo įvaizdį ir pradėti rengtis „pagal savo amžių“. Tačiau, tai yra tik jūsų asmeninis pasirinkimas. Laisvi marškinėliai, smagūs ir ryškūs sportbačiai, apsmukusios kelnės, į kuokštą susukti ir „kiniška lazdele“ perverti plaukai, ryškus lūpdažis, jauki džinsinė striukė – visa ta gali tapti jūsų įvaizdžio dalimi, jei tik to panorėsite! Šiek tiek urbanistinio, hipiško, eklektiško ar ekstravagantiško stiliaus – visa tai gali būti kiekvienos iš mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Jei tokius sprendimus gali priimti pasaulinio lygio žvaigždės, kurios yra matomos visam pasauliui, kodėl gi turėtumėte save apriboti ir sau viso to neleisti?
  5. Moteriški sijonai, suknelės ir džinsai. Dabartinė moteriškų drabužių pasiūla gali pranokti net ir pačios didžiausios mados guru lūkesčius, todėl jūsų drabužių spintoje neturėtų trūkti nei moteriškų sijonų ir suknelių, nei skirtingų rūšių džinsų. Tai leis jums gerokai lengviau formuoti savo kasdienį stilių, atsižvelgiant į savo nuotaiką.

Supraskite, kad jūsų įvaizdis yra jūsų požiūrio į gyvenimą ir jus supančią aplinką išraiška. Tai yra jūsų nuotaika, vidinė būsena ir nebylus pareiškimas. Nuo šiol savo stilių jūs turite formuoti nesivadovaudamos griežtais standartais. Šiuo atveju mados standartus jūs galite kurti pačios.

Taip pat skaitykite

Pirties krosnelės. Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Pirties krosnelės – prieš 15-20 metų Lietuvoje žmonių požiūris į pirtis ir jų krosneles buvo labai ...