Antradienis , 7 gruodžio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / 5 sveikatingumo ir svorio metimo principai

5 sveikatingumo ir svorio metimo principai

Svorio metimas nėra tinkamas visiems. Norint būti sėkmingam, svarbu rasti jums tinkantį planą, kuris derėtų prie jūsų gyvenimo būdo. O pradėti reikia nuo mažų žingsnių. Dalinamės keliais tokiais, kurie padės pamažu pakeisti gyvenimo būdą.

Užkandžiaukite protingai

Užkandžiai nesveiku maistu gali padidinti svorį. Lengvas būdas atsikratyti kilogramų ar išlaikyti sveiką svorį yra pasistengti, kad sveiki užkandžiai būtų prieinami namuose, automobilyje ir darbo vietoje.

Pvz., sumaišius riešutų porcijas porcijose automobilyje arba paruošus supjaustytas daržoves ir humusą šaldytuve, galite ramiai užkąsti sveikų produktų, kai užeina potraukis.

Užpildykite tuštumą

Nuobodulys gali paskatinti jus ieškoti nesveiko maisto. Tyrimai parodė, kad nuobodulys prisideda prie bendro kalorijų vartojimo padidėjimo, nes tai skatina žmones valgyti daugiau maisto, sveiko ir nesveiko.

Rasti naujų užsiėmimų ar pomėgių, kurie jums patinka, yra puikus būdas išvengti persivalgymo, kurį sukelia nuobodulys.

Paprasčiausia pasivaikščioti ir mėgautis gamta gali padėti geriau mąstyti, kad išliktumėte motyvuoti ir laikytumėtės savo sveikatingumo tikslų.

Skirkite laiko sau

Kurti sveikesnį gyvenimo būdą reiškia rasti laiko sau, net jei nemanote, kad tai įmanoma.

Gyvenimas dažnai trukdo mesti svorį ir siekti fitneso tikslų, todėl svarbu sukurti planą, kuriame būtų asmeninis laikas, ir jo laikytis.

Tokios pareigos kaip darbas ir tėvystė yra vieni svarbiausių dalykų gyvenime, tačiau sveikata turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų.

Nesvarbu, ar tai reiškia paruošti sveikus pietus, kad atsinešti į darbą, ar bėgioti, ar lankyti kūno rengybos pamokas, skirdami laiko pasirūpinti savimi, galite padaryti stebuklų tiek savo fizinei, tiek psichinei sveikatai.

Raskite treniruotes, kurios jums iš tikrųjų patinka

Puikus dalykas pasirenkant treniruotes yra tai, kad yra begalė varinatų.

Tam tikra veikla degina daugiau kalorijų nei kita. Tačiau neturėtumėte pasirinkti treniruotės tik pagal rezultatus, kuriuos, jūsų manymu, gausite. Svarbu rasti veiklą, kurios laukiate ir kur jus džiugina. Tokiu būdu greičiausiai laikysitės jos.

Palaikymas yra viskas

Norint sėkmingai numesti svorį, būtina turėti draugų ar šeimos narių grupę, palaikančią jūsų svorio ir sveikatingumo tikslus.

Apsupimas pozityviais žmonėmis, kurie leidžia gerai jaustis kuriant sveiką gyvenimo būdą, padės išlikti motyvuotiems ir sveikatingumo kelyje.

Tiesą sakant, tyrimai parodė, kad lankymasis palaikymo grupėse ir stipraus socialinio tinklo kūrimas padeda žmonėms numesti svorį ir jį išlaikyti.

Pasidaliję savo tikslais su patikimais ir padrąsinančiais draugais ir šeimos nariais, galite padėti sau išlikti atsakingiems ir sukurti sėkmę.

Jei neturite palaikančios šeimos ar draugų grupės, pabandykite prisijungti prie palaikymo grupės. Yra daugybė grupių, kurios susitinka asmeniškai arba internetu.

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...