Sekmadienis , 3 gruodžio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ naujųjų metų išvakarėse sulaukė nemalonios staigmenos

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ naujųjų metų išvakarėse sulaukė nemalonios staigmenos

2015 metai muzikos stereotipus laužančiai vilniečių grupei „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ buvo itin darbingi: grupė išleido debiutinį albumą, kartu su režisieriumi Sauliumi Baradinsku pristatė žiūrovų simpatijas pelniusį vaizdo klipą „Į Venesuelą“, o su pučiamųjų orkestru „Pajiešmenių Brass“ dalyvauja LRT televizijos projekto „Vario audra“ finale. Tačiau sėkmingų metų pabaigą dviem naujametiniais koncertais pajūryje pažymėti planavusiai grupei nutiko nenumatytas ir nemalonus dalykas – būgnininkas Karolis Steponavičius Naujųjų metų išvakarėse paslydo gatvėje ir susilaužė ranką.

„Skaudėjo, bet tikėjausi, kad tai tik sumušimas, planavau išgerti nuskausminamųjų ir groti, bet gydytojas vilčių nepaliko: „Manau, kad groti jums trukdys gipsas“. Tą akimirką labai nuliūdau, nes puikiai žinojau, kad ant nosies šventiniai koncertai, norėjosi iš visų jėgų trenkti į sieną, bet susilaikiau, juk tik dvi rankas teturiu“, – dabar jau su šypsena prisimena Karolis Steponavičius.

Grupės garso režisieriaus Manto Tamulionio dėka naujametiniai koncertai pajūryje nebuvo atšaukti. Jis garso pultą iškeitė į būgninko lazdeles, kadangi ir pats laisvalaikiu groja būgnais, o grupės dainas žino kaip savo penkis pirštus.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys"
„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ muzikinė akcija mieste (Deimantės Kanclerytės nuotr.)

Šį penktadienį LRT eteryje vilniečių grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ kartu su „Pajiešmenių Brass“ turi pasirodyti pirmajame neprofesionalių pučiamųjų orkestrų projekto „Vario audra“ finale.

Septynias projekto „Vario audra“ savaites „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ ir „Pajiešmenių Brass“ stebino ir keitėsi. Nuo prisipažinimo meilėje čeburekų pardavėjai ir Venesuelos karnavalo iki nuotykio „tikru“ gaisrininkų automobiliu. Šį penktadienį paaiškės ar grupės pokyčiai nesutrukdys duetui ir toliau stebinti projekto žiūrovų.

Grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vaizdo klipas „Į Venesuelą“:

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti žieminę striukę ir nesuklysti renkantis internetu?

Norint be papildomų rūpesčių išgyventi žiemos speigus, ypač svarbu pasirūpinti tinkama apranga. Žieminė striukė yra ...