Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Apie sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus – tai, ko negirdėjote

Apie sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus – tai, ko negirdėjote

Galvojate apie piršlybas ir sužadėtuvių žiedo pasirinkimą? O galbūt jūs jau planuojate savo svajonių vestuves su didžiuliu vestuviniu tortu, daugybe svečių, nuostabiai dekoruota šventės vieta, profesionaliais vestuvių muzikantais ir, žinoma, nepakartojamo grožio vestuviniais žiedais? Tiek vienu, tiek ir kitu atveju prieš jūsų akis nusimato nepamirštamas laikas ir daugybė nuostabių akimirkų! Tačiau visame šiame procese pačiomis svarbiausiomis detalėmis neabejotinai išlieka sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai (https://ziedelis.lt/vestuviniai-ziedai/), todėl apie juos vertėtų pakalbėti šiek tiek plačiau.

Ar kada nors buvote susimąstę iš kur atkeliavo sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų mūvėjimo tradicija? O ar susimąstėte, kodėl deimantiniai sužadėtuvių žiedai yra tokie populiarūs ir visų trokštami? Yra gausybė faktų, kurių galbūt kai kuriems iš jūsų dar niekuomet nebuvo tekę girdėti, todėl skubame jus su jais supažindinti.

Kairės rankos bevardis pirštas

Lietuviams sužadėtuvių žiedą yra įprasta mūvėti ant kairės rankos bevardžio piršto, o vestuvinį žiedą – ant dešinės rankos bevardžio piršto. Tačiau ne kiekvienas žino, kad didžiojoje pasaulio dalyje sužadėtuvių ir vestuviniai žiedai yra mūvimi ant kairės rankos bevardžio piršto. Ši tradicija atsirado prieš tūkstančius metų. Žmonės tikėjo, kad būtent kairės rankos bevardžiame piršte yra vena, kuri susijungia tiesiai su širdimi, todėl ėmė žiedus mūvėti ant pastarojo piršto, tokiu būdu simbolizuojant didelę meilę. Be abejo, tokios venos iš tikrųjų nėra. Taigi, tai tik mitas.

Kodėl sužadėtuvių žiedai su deimantais

Iki XX a. ketvirtojo dešimtmečio sužadėtuvių metu sužadėtuvių žiedai su deimantais moterims būdavo dovanojami labai retai. Tačiau galiausiai viskas labai reikšmingai pasikeitė, kuomet deimantų kompanija „De Beers“ pradėjo naują reklaminę kampaniją, kurios pagrindinis šūkis buvo – „Deimantai yra amžini“.

Kodėl piršdamiesi vyrai priklaupia ant vieno kelio

Riteriai priklaupdavo ant vieno kelio prieš savo lordą tam, kad išreikštų jam savo ištikimybę. Taigi, kai vyrai piršdavosi savo išrinktosioms, savo meilę, ištikimybę ir atsidavimą jie išreikšdavo taip pat priklaupdami ant vieno kelio. Ir tai puikiai parodo, kad dauguma tradicijų, kurios yra būdingos ir šiomis dienomis, prasidėjo dar senų senovėje.

Kodėl pamergės dėvi tokias pačias sukneles

Kaip manote, kodėl pamergės paprastai vestuvėse dėvi tokias pačias sukneles? Manote, kad tai tik dėl harmoningos bendros atmosferos sukūrimo ir mažesnio blaškymosi? Vis dėlto ši tradicija taip pat turi labai senas ištakas, kuomet žmonės tikėjo, kad tokiu būdu vestuvių metu nuo nuotakos bus galima atbaidyti piktąsias dvasias ir apsaugoti jaunavedžius, suklaidinant blogio linkinčias dvasias.

Kiek turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedas

Jei jau esate susižadėję arba ėmėtės sužadėtuvių žiedo paieškų, turbūt taip pat buvote girdėję kalbas apie tai, jog sužadėtuvių žiedo įsigijimui turėtų būti skiriama apytiksliai nuo vieno, iki trijų mėnesių atlyginimo dydžio suma. Tačiau gyvename moderniais laikais, kuomet žmonės patys savo nuožiūra nusprendžia, kiek jie skirs sužadėtuvių žiedams įsigyti. Taigi, pastebima, kad paprastai žmonės sužadėtuvių žiedams išleidžia apytiksliai trijų savaičių atlyginimo dydžio sumą. Todėl galvojant apie sumą, kurią turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedo įsigijimui, paprasčiausiai turėtumėte pagalvoti apie tai, koks yra jūsų antrosios pusės skonis ir kokia kaina jums nesukeltų diskomforto.

Populiariausias mėnuo sužadėtuvėms

Turbūt ne vienas iš jūsų taip pat pagalvojote, kad daugiausiai sužadėtuvių turėtų įvykti per Valentino dieną, tačiau iš tikrųjų populiariausiu sužadėtuvėms pasirenkamu mėnesiu iki šiol yra gruodžio mėnesis – Kalėdos ir Naujieji metai.

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...