Šeštadienis , 28 sausio 2023
Pagrindinis / Technologijos / Apsauga nuo intelektinės automatikos

Apsauga nuo intelektinės automatikos

                 ImmuniWeb yra pasaulinė programų saugos įmonė, kurios būstinė yra Ženevoje, Šveicarijoje. ImmuniWeb kuria mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto technologijas, skirtas „SaaS“ pagrįstiems programų saugos sprendimams, kuriuos teikia per savo patentuotą „ImmuniWeb“ AI platformą. ImmuniWeb naudoja dirbtinio intelekto technologiją, skirtą pažangiai automatizuoti ir pagreitinti sunkias užduotis ir procesus, sutaupant net 90% žmogaus laiko, palyginti su tradicinėmis žmogaus paslaugomis. Saugumo ekspertai vykdo tik sudėtingiausias užduotis ir procesus, kurie tikrai nusipelno žmogaus intelekto, todėl siūlo geriausią paslaugų kokybę ir geriausią kainą pasaulinėje rinkoje.

                 Nors intelektuali automatika, dirbtinis intelektas ir RPA įrankiai yra žymiai saugesni nei žmonės, jie neapsaugo nuo kibernetinio saugumo. Tikimasi, kad kažkada kibernetinių nusikaltimų kaina padidės iki 2,1 trln. USD, bet, kaip pažangios automatizavimo priemonės, skirtos „dirbti su“ jautriais finansiniais, darbuotojų ir  klientų duomenimis, su RPA susijusio įsilaužimo ar duomenų pažeidimas nėra baisus dalykas. Penki svarbiausi dalykai, kuriuos turite padaryti, kad užtikrintumėte savo robotų procesų automatizavimo (RPA), intelektualiosios automatikos (IA), dirbtinio intelekto (AI) ir kitų pažintinių technologijų saugumą. Aptarkime keletą svarbių aspektu, kuriuos reikėtų paminėti kalbant apie intelektinės automatikos apsaugą. Vienas iš jų tai  kibernetinio saugumo ir duomenų apsaugos valdymo sistemos sukūrimas. Kitas svarbu dalykas, jog reikia puoselėti kibernetinio saugumo kultūrą, siekiant užtikrinti ilgalaikį atitikimą.  Pasitelkite šifravimo ir kredencialumo valdymo įrankius, kad apsaugotumėte neskelbtinus duomenis. Tai yra labai svarbu, norint kad jūsų asmeniniai ar įmonės duomenys, nepatektų į trečias rankas. Kurti veiksmų planą, kaip atkurti kibernetinę ataką. Visada būkite pasiruošę, tokios situacijoms, kurios gali privesti prie intelektinės automatikos apsaugos nebuvimo.

                    Šiuo metu sertifikatą gali gauti visi asmenys, dirbantys esamiems „ImmuniWeb“ klientams ar partneriams. Jei norite tapti sertifikuotu ImmuniWeb profesionalu, susisiekite su savo paskyros ar partnerių vadybininku.

Taip pat skaitykite

Išskirtinių papuošalų paieškos internetinėse parduotuvėse

Įvaizdžio formavimas ne vienai moteriai kelia didelių iššūkių, kuriuos įveikti ne visuomet būna labai paprasta. ...