Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Ar madingi raudoni geliniai nagai?

Ar madingi raudoni geliniai nagai?

nagai

Kalbant apie nagų spalvas, šiuo metu iš tiesų nėra madingų ir nemadingų spalvų. Esant tokiam plačiam gelinių lakų spalvų ir firmų pasirinkimui, moterys labai dažnai nori neįprastų spalvų. Ypatingai vasara – tai tas metas, kuomet galima pamatyti pačius įvairiausius manikiūrus. Kartais atrodo, jog moterys tarsi lenktyniauja, kurios nagai bus gražesni ar įmantresni. Žinoma, labai dažnai deklaruojamos rūbų mados spalvinės tendencijos persiduoda ir nagų lako pasirinkimui. Tai reiškia, jeigu prognozuojama tam tikra pavasario ar kito sezono spalva, neretai ši spalva dalyvauja ir gelinio lakavimo pasirinkime.

Tačiau raudona spalva – tai yra absoliuti klasika, pasakytų beveik kiekviena moteris. Raudonos spalvos ilgalaikis manikiūras niekada neišeina iš mados ir tikriausiai didžioji dalis moterų šventėms renkasi šią spalvą. Tai tokia spalva, kurios nereikia derinti, nes ji dera prie bet kokio garderobo ir prie visų spalvų. Populiarūs praktiškai visi raudonos spalvos atspalviai, nuo klasikinės raudonos iki tamsiai bordo. Taip pat labai populiaru raudona spalva pakeisti baltą spalvą prancūziškam manikiūrui.

Galima rasti įvairiausių teorijų, pagal nagų lako spalvos pasirinkimą, neva nusakančių moters asmenybę. Vienur rašoma, kad raudona spalva simbolizuoja konservatyvumą, o kitur – pasitikėjimą savimi, eleganciją ir užtikrintumą. Tačiau teigiama, kad tamsesnių atspalvių pasirinkimas, kaip pavyzdžiui raudona vyšninė, byloja apie troškimą parodyti savo pranašumą ir išskirtinumą prieš kitus. Tuo tarpu rožinius atspalvius mielai renkasi moterys, kurios mėgsta dėmesį ir išsiskirti iš minios, transliuoja nerūpestingumą ir optimizmą.

Ilgalaikis gelinis lakavimas daugeliui moterų yra tikras išsigelbėjimas. Priešingai nuo paprasto lako, jis nenusitrina ir neatsilupa, net ir intensyviai atliekant namų ruošos darbus. Taip pat labai praktiška, vykstant atostogų, nes nereikia galvoti, kaip atrodys nagai po savaitės ar dviejų.

 

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...