Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Ar visiems galima nešioti auksinius papuošalus?

Ar visiems galima nešioti auksinius papuošalus?

papuošalai

Auksas turi labai stiprią energetiką, jis tinkamas tikrai ne visiems žmonėms. Nerekomenduojama nešioti auksinių papuošalų labai aktyviems žmonėms, kurių gyvenimo tempas ir patiriamas stresas ganėtinai didelis. Būtent tokiems auksas labiausiai kenkia, mat jie būna tarsi papildomas dirgiklis ir taip jau įtemptame gyvenimo ritme. Auksiniai papuošalai turi savybę kaupti žmogaus energiją, jų negalima nešioti tiems, kurie nežino prieš tai buvusio šių papuošalų savininko gyvenimo istorijos. Taip pat negalima nešioti vogtų ir svetimų papuošalų, nes jie gali sukelti nelaimę, blogą aurą perduoti dabartiniam savininkui. Auksas ypač tinkamas tiems žmonėms, kurie dažnai pavargsta arba jaučia nuolatinį nuovargį, nes auksas tonizuoja. Būtent dėl tonizuojančių savybių auksas ypač naudingas lėtesniems žmonėms, kurie dažnai jaučia galvos svaigulį, nuolat mieguisti.

Kada perkami juvelyriniai  dirbiniai?

Juvelyriniai dirbiniai perkami ypatingomis progomis. Tauriųjų metalų ar brangakmenių grožis su metais neblėsta, nemažėja ir jų vertė. Tokie papuošalai neretai dovanojami iš kartos į kartą. Juvelyriniai dirbiniai perkami ne tik moterims. Gausu ir vyriškų papuošalų: masyvūs žiedai, grandinėlės, segtukai kaklaraiščiams. Nemažai vyrų mėgsta vienoje ausyje segėti auskarą. Juvelyriniai papuošalai taip pat perkami ir vaikams. Ypatingoms progoms- krikštynų, pirmosios komunijos- lietuviai mėgsta mažiesiems dovanoti kryželius, pakabukus su angeliukais,  medalionus su šventųjų atvaizdais.

Ką reikėtų žinoti renkantis juvelyrinius dirbbinius?

Renkantis juvelyrinius dirbinius, reikia neblogai pažinoti žmogų, kuriam jie bus dovanojami. Tai gali būti įvairiausių formų žiedai, kaklo papuošalai, pakabučiai, sagės, auskarai, apyrankės, grandinėlės ir sąsagos. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos, skonio ir galimybių. Reikėtų pagalvoti kokie juvelyriniai dirbiniai labiau tiktų kasdieniam nešiojimui, o kurie tiktų  išskirtinei progai. Jei juvelyriniai dirbiniai yra skirti kasdieniniam nešiojimui, tai jie turėtų būti kuklesni, lengvai derinami prie įvairios darbo ir kasdieninės aprangos. Taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į papuošalų metalo savybes, nes įvairūs metalai gali skirtingai nešiotis ir būti patvarūs. Jei ieškote tvirto metalo juvelyrinių dirbinių, rekomenduojama rinktis pagamintus iš baltojo aukso, nes šis metalas yra atsparus įvairiems  įbrėžimams.

 

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...