Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Verslas / Auksinės grandinėlės pasirinkimas pagal jūsų poreikius

Auksinės grandinėlės pasirinkimas pagal jūsų poreikius

Sąvoka geriausios auksinės grandinėlės kiekvienam asmeniui gali būti visiškai skirtinga. Kiekvienas žmogus turi savitą stilių ir teikia skirtingą pirmenybę vieniems ar kitiems dirbinių atributams. Jeigu norite, kad tokie juvelyriniai dirbiniai, kaip auksinės grandinėles tikrai patiktų jums ar dovanos gavėjui, reikėtų atkreipti dėmesį į kelias pagrindines savybes, kurios padės lengviau priimti sprendimą apsipirkinėjant.

Tikro aukso arba paauksuotos grandinėlės

Paauksuotos grandinėlės yra pigesnės, tačiau ilgainiui jų danga gali nusidėvėti ir tada pamatysite metalo medžiagą, kuri gali atrodyti tiesiog pigiai ir neskoningai, vien dėl atsilupinėjimo. Norint tokią grandinėlę atnaujinti, teks ją vežti pas juvelyrą, kuris pakartotinai ją padengs auksu. Tai papildomos išlaidos.

Tikros auksinės grandinėlės kainuoja brangiau, tačiau jos pasižymi patvarumu ir kokybe. Jos ilgai nenusidėvi, o jei matote, kad spalva kiek pabluko, galite dirbinį poliruoti ir vėl mėgautis puikia jo išvaizda. Jeigu šie juvelyriniai dirbiniai bus nešiojami kasdien, verčiau jau rinktis tikro aukso prekes.

Tuščiavidurės arba pilnavidurės grandinėlės

Tuščiavidurės grandinėlės yra lengvesnės, bet lengviau lūžta arba susilenkia. Jų kokybė paprastai priklauso nuo svorio ir vamzdelio, iš kurio ji padaryta, storio. Pilnavidurės grandinėlės yra sunkesnės, bet ir žymiai patvaresnės.

Grandinėlės karatas

Kalbant apie karatą, verta žinoti, kad kuo grynesnis papuošalas, tuo jis bus minkštesnis ir mažiau patvarus. Juvelyriniai dirbiniai iš aukso ir aukso lydinių yra kietesni ir žymiai patvaresni. Jeigu papuošalą ketinate nešioti kasdien, verta rinktis 10 – 14 karatų. Praba bus 585.

Mažo karato aukso papuošalai nors ir bus patvaresni, bet jų sudėtyje gali būti tokių metalų, kaip nikelis. Daugelis asmenų šiam metalui yra alergiški, todėl gali jausti odos dirginimą.

Grandinėlės jungties tipas ir storis

Plokščios grandinėlės yra linkusios lengviau susisukti ir paprastai netinkamos nešioti su pakabukais. Apvalios grandinėlės gali labiau kibti prie drabužių. Rinkdamiesi turėtumėte labai atidžiai įvertinti savo poreikius ir aprangos tipą.

Vėrinio storis taip pat labai svarbus aspektas. Nuo storio priklauso papuošalo tvirtumas ir galimybė kartu nešioti vienus ar kitus pakabukus.

Taip pat skaitykite

Darbo vietos komforto ir produktyvumo didinimas: oro kondicionierių privalumai biurams

Dinamiškoje ir sparčiai besikeičiančioje šiuolaikinių darbo vietų aplinkoje komfortiškos ir palankios atmosferos palaikymas yra labai ...