Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Verslas / Automobilis nuomai palengvina gyvenimą

Automobilis nuomai palengvina gyvenimą

nuoma

Keliaujant automobiliu po Lietuvą ar aplankant kaimynines užsienio šalis daugelis pasinaudoja automobilių nuomos paslaugomis. Automobilis nuomai – gera idėja, nes taip jūs galėsite išsinuomoti reikiamo dydžio, markės ir ekonomiškumo transporto priemonę, su kuria keliaudami ne tik jausitės patogiai, bet ir sutaupysite laiko ir pinigų, nes jums nereikės jaudintis dėl techninės apžiūros ar privalomojo draudimo. Viskuo bus pasirūpinta už jus iš anksto.

Keliaujant su vaikais ar draugų kompanija galite išsinuomoti autobusiuką, kur ne tik visi jausis komfortiškai, bet  ir tilps visi kelionei reikalingi daiktai. Taip keliauti itin patogu, jei esate suplanavę skrydį ir jums reikia nugabenti krūvą lagaminų į oro uostą, tuomet nereikia sau sukti galvos ir jausti stresą dėl to ar taksi laiku atvažiuos, ar stumdytis viešajame transporte.

Kainos atžvilgiu, automobilis nuomai kainuoja mažiau, nei jūsų nuosava transporto priemonė, nes įvertinkite visas eksploatavimo išlaidas ir mokesčius už parkavimą, remonto ar techninės priežiūros kainą, palyginus pamatysite, kad nuomotis automobilį bent periodiškai tikrai labai apsimoka. Tai padeda sutaupyti ir laiko, kurį skirtumėte automobilio priežiūrai, bet ir padeda greičiau pasiekti kelionės tikslą, jei taip nutiko, kad jūsų nuosavas automobilis sugedo, o jums skubiai reikia nuvažiuoti į susitikimą ar nuvežti savo artimuosius.

Į automobilio nuomos kainą visuomet yra įskaičiuotas privalomasis civilinės atsakomybės draudimas, draudimas nuo vagystės, keleivių draudimas ir CASCO su ribota asmenine atsakomybe. PVM ir administraciniai mokesčiai taip pat yra įskaičiuoti, todėl atvykus į nuomos punktą garantuojama tokia nuomos kaina, kurią matėte atlikus rezervaciją.

Planuojant išsinuomoti automobilį, jokių ypatingų reikalavimų nėra, o atsiimant automobilį, privaloma pateikti pasą arba asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą, užsakymo numerį arba užsakymo patvirtinimą ir apmokėti užstatą, skirtą rezervacijai atlikti.

Taip pat skaitykite

Nuotekų siurbliai – kaip išsirinkti?

Nuotekų siurbliai – naudinga prekė, be kurios neapseis nei vienas namas. Dėl to rinktis reikia ...