Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / Bitcoin kursas ne visada išlieka pastovus

Bitcoin kursas ne visada išlieka pastovus

bitcoin kursas
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/bitcoin-coin-money-electronic-money-2651926/

Turite susitaupę nemažai pinigų ir galvojate juos investuoti į bitcoin valiutą? Tuomet turėtumėte žinoti, kad bitcoin kursas tikrai ne visada yra stabilus. Ši valiuta kaip tik pasižymi nepastovumu – jos kursas kinta kasdien ir tikrai ne visada jis kyla. Jeigu ruošiatės investuoti kažkiek lėšų į šią valiutą, tai jokiu būdu to nedarykite nei kiek nepasidomėję kaip viskas vyksta ir dėl kokių priežasčių kinta kursas. Yra daug niuansų, kurie lemia bitcoin valiutos kurso šuolius, tad apie jums ir reikėtų labiau pasidomėti. Didžiausia klaida būtų vengti kantrybės, nes norintiems iš bitcoin valiutos pasipelnyti, jog prireiks gana nemažai.

Bitcoin kursas kyla dažniausiai dėl teigiamų kalbų apie šią valiutą. Tai lemia būtent pasauliniai įvykiai ir kiti procesai. Jeigu norite įsigyti ypač didelį šios valiutos kiekį, tuomet žinokite, kad nevalia jos parduoti vos tik jos kursas pakils bent keliai procentiniais punktais. Matote, išlošti galite ar daugiau, nes kalbama, kad bitcoin kursas tik kils, o mažų smukimų bus vis mažiau ir mažiau. Kantrybė reikalinga todėl, kad neretai šios valiutos kursas pakyla į gana nemažas aukštumas, tačiau būna atveju, kad po staigaus šuolio įvyksta korekcija. Korekcija reiškia vertės mažėjimą t.y. kursas krenta žemyn. Išsigandę kritimo, dauguma naujokų suskumba bitcoin valiuta parduoti, nes neva kritimas bus dar mažesnis. Tačiau realybė yra tokia, kad po šiokio tokio kritimo, šios valiutos kursas visada pakyla dar aukščiau. Tad, jeigu įsigijote bitcoin valiutą, tai jokiu būdu nereikėtų panikuoti pamačius kažkokius kurso kritimus – tai įprastas reiškinys, iš kurio dažniausiai pelnosi patyrę investavimo vilkai.

Kalbant apie bitcoin kurso kritimą, tai būtina suvokti, kad tie kritimai gali būti trumpalaikiai arba ilgalaikiai. Trumpalaikiai kritimai yra susiję su minėtomis korekcijomis ir tokie kritimai trunka apie dieną ar kelias. Aiškiau kalbant, po kažkokio kritimo per korekciją, tenka palaukti dieną ar kelias ir tuomet bitcoin kursas vėl šauna į viršų. Ilgalaikiai kritimai yra susiję su apgavystėmis ar kažkokiais ribojimais šalyse naudoti šią valiutą.

Taip pat skaitykite

Nuotekų siurbliai – kaip išsirinkti?

Nuotekų siurbliai – naudinga prekė, be kurios neapseis nei vienas namas. Dėl to rinktis reikia ...