Šeštadienis , 28 gegužės 2022
Pagrindinis / Sportas ir sveikata / Dantų implantacija – viskas ką būtina žinoti

Dantų implantacija – viskas ką būtina žinoti

dantų implantacijaKiekvienas, save prisižiūrintis žmogus stengiasi rūpintis savo dantimis, bet kad ir kaip norėtumėme turėti tobulą, baltą šypseną, kartais nutinka įvairiausių nelaimingų atsitikimų, neigiamai paveikiančių dantų bei dantenų sveikatą. Dantų implantacija yra populiariausias ir efektyviausias būdas tiems, kurie prarado ar susigadino dantis. Nekreipti dėmesio ir toliau gyventi  su šiais pažeidimais nevalia, nes labai neigiamai paveikia sveiką mitybos procesą ir net išvaizdą. Netekus keleto svarbių dantų daug sunkiau kramtyti maistą, o jeigu nesiimsite skubių priemonių, šie žalingi pokyčiai gali neigiamai paveikti sveikatą. Geriausias būdas atkurti prarastus dantis yra implantai. Su chirurgo pakalba įsukus varžtelį į žandikaulį vietoje prarasto danties, danties implantas be vargo pakeičia prarastą dantį. Jei susidūrėte su šiomis problemomis, štai truputis informacijos apie dantų implantaciją ir jos privalumus.

Jei ilgą laiką gyvensite be danties, jums ims mažėti kaulai. Dvejojimas gali labai pakenkti jūsų burnos sveikatai. Laiku neįsistačius implantų, šie pokyčiai gali neigiamai paveiks ne tik dantų būklę, bet ir veido formą. Naujos dantų šaknys padės jums apsisaugoti nuo neigiamų žandikaulio pokyčių ir palaikyti tvirtą, taisyklingą veido formą. Dantų implantai padės įvairiapusiškai išsaugoti gražią veido išvaizdą, nes jūs ne tik atstatote prarastą dantį, bet ir tuo pačiu apsaugote veidą nuo deformavimo.

Pakeitus prarastą dantį naujutėlaičiu implantu  galite nebijoti dėl kitų dantų būklės. Šią procedūrą odontologas atlieka nepaprastai atsargiai, kad ji neturėtų jokios neigiamos įtakos šalia esantiems dantims. Viską atlikus su nepaprastu atidumu jūsų natūralūs dantys tikrai nenukentės. Gerai atlikus implantaciją, dirbtinio danties šaknys yra kuo saugiau ir tvirčiau pritvirtinamos, kad pacientas nejaustų jokio dirginimo ar skausmo, būdingo danties protezams. Dantų implantacijos dėka grąžinsite savo burnai komfortą bei sveikatą.

Danties implantacijos metu pacientui  įstatomas titaninis varžtelis. Jis tampa buvusios danties šaknies pakaitalu, nes šią medžiagą mūsų organizmas lengvai priima ir ji pamažu suauga su žandikauliu. Varžteliu pakeitus danties šaknį, ant jo uždedamas dirbtinis dantis, kurio struktūra labai primena tikrą dantį.

Prieš atliekant implantaciją odontologijos klinikoje, jums teks pasikonsultuoti su odontologu su. Gydytojas padės jums nustatyti ar jums tikrai reikia danties implanto. Įvertinus organizmo bendrą būklę sudaromas tinkamas gydymo planas. Kaulo būklės įvertinimas leidžia nuspėti ir pamatyti kaip prigis implantas. Šios technologijos dėka implantas įstatomas labai tiksliai, kad nebūtų padaroma jokia žala gretimiems dantims. Visam šiam procesui įtakos turi odontologo patirtis, gydymo metodai. Odontologijos klinikoje “Šypsenos Akademija” dirbantys implantuotojai gydytojai odontologai yra tikri šios srities specialistai, kuriems galite patikėti savo dantų sveikatą. Jei nuolat valysite dantis, naudosite kitas dantų priežiūros priemones ir nepamiršite apie vizitus pas odontologą, net nepastebėsite, kaip lengvai danties implantas pritaps prie kitų dantų.

Taip pat skaitykite

Kaip sportuoti karantino metu?

Prieš kurį laiką visą pasaulį sukausčiusi COVID-19 pandemija gerokai sujaukė daugelio žmonių gyvenimą. Karantinas, kuris ...