Ketvirtadienis , 25 balandžio 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus

Dažniausiai užduodami klausimai apie prezervatyvus

Ar tikrai prezervatyvai yra pati geriausia apsaugos priemonė sekso metu? Taip. Kodėl? Nes jie ne tik saugo nuo nenorimo nėštumo, tačiau taip pat ir nuo lytiškai plintančių ligų. Tokia apsauga jie pasižymi vieninteliai, tad svarbu – sertifikuota kokybė, tinkamas sargio dydis, žinoma, saugus jo uždėjimas.

Prezervatyvai, kaip pati populiariausia apsaugos priemonė, yra apipinami įvairiais mitais. Tai, kad prezervatyvai kaina – didelė, kad jie greitai plyšta, tinka ne visiems. Atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie galbūt padės geriau suprasti sargių funkcionalumą.

Kodėl prezervatyvai yra geriausias pasirinkimas?

Jie dažniausiai vertinami dėl to, kad ne tik saugo nuo nenorimo nėštumo, tačiau taip pat ir nuo LPL. Sargiai taip pat gali suteikti ir daugiau malonumo, tad siūlome pirkti lubrikuotus arba tokius, kurie yra su papildomais iškilumais.

Ar prezervatyvai yra saugūs?

Kiekvienas gamintojas dažniausiai tiksliai nurodo – kokio saugumo yra jo siūlomas konkretus prezervatyvas. Visgi, jeigu perkate gaminius, kurie yra sertifikuoti, tai yra, pažymėti CE ženklu –galite būti ramus, kad apsauga siekia net iki 95 procentų. Svarbu, kad sekso metu būtų naudojami tokie sargiai, kurie yra su tinkamu galiojimo laiku, žinoma, kurie nėra pažeisti. Dėl to reikia atsakingai rinktis ir prekybos vietą, kurioje sargiai yra perkami. Ji turi būti legali, žinoma, teikti garantijas.

Kaip naudoti prezervatyvą?

Svarbu, kad perkami sargiai būtų geros kokybės, tinkamo dydžio, žinoma, kad būtų uždedami saugiai. Kai kurie sekso metu labai skuba. Dėl to gali sugadinti prezervatyvą tiek su nagais, tiek su žirklėmis, jeigu tokios yra naudojamos. Atidarykite atsargiai, žinoma, dėkite pagal instrukciją. Taip pat atsakingai rinkitės tokią apsaugos priemonę, kuri tinka pagal varpos matmenis.

Yra vyriški ir moteriški prezervatyvai yra skirtingi?

Abiejų jų funkcija yra ta pati. Tačiau vyriškus dedame ant varpos, o moteriški yra dedami į moters makštį. Nors pastarieji nėra tokie populiarūs ir taip dažnai naudojami, tačiau išbandyti verta. Įdėjimas tikrai nėra sudėtingas, o apsaugos lygis yra toks pat kaip ir vyriškų sargių.

Iš ko yra gaminami sargiai?

Prezervatyvai dažniausiai gaminami iš latekso. Tačiau tiems, kurie yra alergiški šiai medžiagai yra ir daugiau opcijų. Polizopreno ar poliuretano yra ne tik plonesni, tačiau dažniausiai ir lankstesni. Tiesa, lygiai tokie pat saugūs. Kai kurie sargiai yra papildomai padengti lubrikantu. Tuomet nereikia dėti šio komponento dar daugiau, kad sekso metu slydimo pakaktų.

Kaip pasirinkti prezervatyvą?

Moteriški prezervatyvai yra universalūs. Tuo tarpu vyriški sargiai turi būti pasirenkami pagal dydį. Svarbu išmatuoti varpą, kad būtų galima įsigyti tinkamų apimčių sargį, kuris maloniai priglunda bei sekso metu tikrai neslysta. Taip pat reikia įvertinti storumą. Kai kurie, kaip jau minėjome, yra lubrikuoti. Galima rasti ir tokių, kurie yra su papildomai grublėtų paviršiumi. Jie suteikia sekso metu daugiau potyrių moterims. Taip pat yra ir įvairių spalvų bei skonių. Tokie labai mėgstami oralinio sekso metu.

Ką daryti, jeigu sargis suplyšo?

Jeigu sekso metu prezervatyvas suplyšo – tokiu atveju pirmiausia reikia pasirūpinti, kad iš makšties būtų išimti visi likučiai, jeigu tokių yra, o antra reikia pagalvoti – ar nėštumas jums bus problema. Jeigu taip – tokiu atveju reikia išgerti skubios kontracepcijos tabletę, kuri beveik 100 procentų naikina pastojimo tikimybę. Žinoma, užtikrinti, kad plyšimas nebepasikartos.

Plačiausias prezervatyvų, lubrikantų ir sex prekių pasirinkimas Baltijos šalyse Prezervatyvai.net internetinėje parduotuvėje.

Taip pat skaitykite

Pasiruošimas artėjančioms Kalėdoms

Kai gražiausios metų šventės artėja nesustabdomu greičiu, visiškai suprantama, kad mus gali apimti nerimas ir ...