Šeštadienis , 20 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Dėl vaidmens filme V.Mortensenas išmoko gyventi laukinėje gamtoje

Dėl vaidmens filme V.Mortensenas išmoko gyventi laukinėje gamtoje

„Oskaro“ nominantas Viggo Mortensenas ruošdamasis šešių vaikų tėvo vaidmeniui naujoje dramoje „Šaunusis kapitonas“ privalėjo išmokti gyventi laukinėje gamtoje. Filme pasakojama apie šiuolaikinių „mauglių“ šeimą, kuri nekenčia civilizacijos ir atsiskyrę nuo viso pasaulio gyvena miškuose.

57-erių aktorius pasakoja, kad vaidmuo šiame filme jam suteikė galimybę išbandyti bei išmokti daugybę naujų dalykų. Prieš filmavimus jis lankė kovų menų, jogos, laipiojimo kalnais ir išgyvenimo gamtoje pamokas.

„Šaunusis kapitonas“
„Šaunusis kapitonas“

„Turėjau išmokti ne tik laipioti kalnais, sutvirtėti fiziškai, bet net ir lankiau gitaros pamokas. Dar ekstremalesni dalykai laukė mano dukras vaidinančių mergaičių – jos turėjo išmokti nudirti gyvūnui kailį!“ – pasakojo V. Mortensenas.

Tiesa, filme aktorius galėjo parodyti ir puikiai įvaldytus senus savo hobius, pavyzdžiui, plaukiojimą kanoja. Beje, V. Mortensenas dramai paskolino savo paties kanoją, filmo rekvizito departamentui jis skyrė ir daugybę knygų, drabužių bei virtuvės įrankių iš savo paties namų.

Dramoje „Šaunusis kapitonas“ pasakojama apie ekscentrišką šeimą, kuri po ilgų gyvenimo metų praleistų laukinėje gamtoje bus priversta išmokti gyventi… laukiniame didmiestyje.

Toli nuo civilizacijos ir miesto šurmulio su šešiais vaikais įsikūręs Benas (akt. Viggo Mortensen) gūdžiuose Ramiojo vandenyno Šiaurės vakarų miškuose susikūrė asmeninį Rojų. Kerinčio grožio gamtoje savo vaikus jis rūpestingai mokė išgyvenimo laukinėje gamtoje pamokų – kaip susimedžioti maistą, kaip iš vėjo gūsio suprasti, koks rytoj bus oras ir panašių įgūdžių. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Benas priverstas palikti savo Rojų ir keltis į triukšmingą miestą. Grįžus į realų pasaulį jam teks susidurti su didžiausiu iššūkiu gyvenime – išmokti gyventi nenuspėjamomis didelio miesto sąlygomis ir šeimą auginti ant pilko asfalto grindinio.

„Šaunusis kapitonas“ Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo gruodžio 2 dienos.

Kino juostos „Šaunusis kapitonas“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Ajurvediniai principai puoselėjant savo grožį

Grožio pasaulis šiandien vis dažniau atsigręžia į senąsias tradicijas. Ajurveda – senovinė gydymo sistema, atsiradusi ...