Šeštadienis , 20 liepos 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Ericos Jennings įspūdžiai po pirmojo solinio koncerto užsienyje ir kalėdinis albumas dovanų

Ericos Jennings įspūdžiai po pirmojo solinio koncerto užsienyje ir kalėdinis albumas dovanų

Erica Jennings neseniai grįžo iš Londono, kuriame ji surengė savo pirmąjį solinį koncertą užsienyje ir kurio metu ji sveikinosi lietuviškai.

„Keista, bet kartu ir malonu, kad būdama airė atvykau į Londoną, kad vienam ypatingam vakarui suburčiau lietuvių bendruomenę“, – savo įspūdžiais po koncerto dalinosi E. Jennings.

Erica Jennings mano, kad stiprinti ryšius tarp Lietuvos ir lietuvių diasporos užsienyje yra labai svarbu. O tame, kad lietuvių bendruomenės kuriasi ir už Lietuvos ribų, ji nemato nieko blogo:

E. Jennings
E. Jennings

„Svarbu, kad Lietuva būtų kuriama ir už jos ribų. Kuo lietuvių kalba ir kultūra plačiau išsiplės po pasaulį, tuo ir pačiai Lietuvai nuo to bus geriau. Man tai iš tiesų rūpi – juk mano vaikai turi kolumbiečių, airių ir lietuvių kraujo“.

Šventinis koncertas Londone

Į Lietuvoje populiarios airių dainininkės koncertą legendinėje Londono „The Garage“ koncertų erdvėje susirinko pilna salė lietuvių, kurie dar atsivedė ir savo užsieniečių draugų. „Buvo labai įdomi, mišri ir šilta publika“, – pasakojo E. Jennings.

Kitą dieną po koncerto E. Jennings kartu su savo grupe laiką leido jau Kalėdų nuotaikomis gyvenančiame Londone, susitiko su ten įsikūrusia lietuvių dainininke, „Keymono“ vokaliste, Daiva Starinskaite.

Vėliau Erica atsiskyrusi nuo savo kolegų išvyko pasimatyti su savo ilgamete drauge Laura Hanning Scarborough, su kuria ji, beje, susipažino prieš 9 metus koncerto lietuvių bendruomenei Londone metu. Tuo metu E. Jennings ten koncertavo su grupe „Skamp“.

Kalėdinis albumas dovanų ir šventinis koncertas Vilniuje

Įkvėpta sėkmingo priešventinio koncerto Londone ir kalėdine nuotaika užkrečiančio megapolio Erica Jennings ateinantį pirmadienį, gruodžio 5 d., kviečia į savo vienintelį kalėdinį koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Vakaro metu skambės dainos iš debiutinio atlikėjos albumo „Leading Me Home“, Ericos sukurtas šventinis hitas „Coming Home for Christmas“ ir kitos gerai žinomos dainos iš E. Jennings kalėdinio albumo.

Visą kalėdinį E. Jennings albumą galima išgirsti nemokamai čia:

 

Taip pat skaitykite

Bosinės gitaros: ką naudinga žinoti kiekvienam muzikantui

Muzikos pasaulis – tai įvairių garsų simfonija, o daugelio žanrų pagrindas – galingi ir skambūs ...