Pirmadienis , 1 kovo 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / Estai „Ewert and The Two Dragons“ pristatė jautrų vaizdo klipą

Estai „Ewert and The Two Dragons“ pristatė jautrų vaizdo klipą

Tarptautinėje rinkoje kelią besiskinanti Estijos indie roko grupė „Ewert and The Two Dragons“ pristatė naują vaizdo klipą kūriniui iš trečiojo studijinio to paties pavadinimo albumo „Circles“.

Šis vaizdo klipas nufilmuotas Estijoje vienu kartu be montažo. Jame vaidina Ottas Kartau ir Maiken Schmidt. Pasak grupės gitaristo Erki Pärnojos, „Circles“ – tai daina yra apie pokyčius ir keitimąsi – temą, aktualią visai mūsų egzistencijai.

„Ši daina buvo parašyta tuo mano gyvenimo etapu, kai suvokiau, kad viskas metai iš metų judėjo ratu. Gyvenimas mane vis nublokšdavo atgal į tą pačią sudėtingą situaciją, kurioje nenorėjau būti“, – kalbėjo „Ewert and The Two Dragons“ gitaristas.

„Ewert and The Two Dragons“ (Mart Vares nuotr.)
„Ewert and The Two Dragons“

„Circles“ sukūrimas man padėjo susivokti mintyse ir sudėti jausmus į žodžius, tada atėjo palengvėjimas. Režisierės Helen Takkin sukurta vaizdo klipo perspektyva yra tokia graži, skausminga ir realistiška, kad „Circles“ įgavo kitą dimensiją – labai turtingą, gilią ir nuostabią“, – įsitikinęs muzikantas.

Pasak režisierės Helen Takkin, klipas vaizduoja troškinančią realybę, kai svarbus žmogus, nusprendžia palikti kito žmogaus gyvenimą, ir iš šios situacijos kylančias emocijas. „Ši daina mane jaudina, bet joje yra ir skausmingos, geresnės ateities vilties“, – sako ji.

„Circles” yra titulinis Ryano Hadlocko („The Lumineers“) prodiusuoto „Ewert and The Two Dragons“ albumo kūrinys. Šis „Sire Records“ išleistas albumas buvo įvertintas „MTV Iggy“, „Los Angeles Times“, „Relix“, „Culture Collide“, „San Francisco Chronicle“, „The Wild Honey Pie“ ir „Washington Post“ kaip pasižymintis pagauliais ritmais ir muzikos spalvomis.

„Ewert and The Two Dragons“ šiemet šį albumą pristatė ir Vilniuje, menų fabrike „Loftas“, bei vasarą pasirodė festivalyje „Granatos Live“. O taip pat dvi jų naujojo albumo dainos „Pictures“ ir „Million Miles“ skambėjo Lietuvos radijo stotyse ir abi pasiekė pirmąją vietą Alytaus radijo stotyje „FM99“.

„Ewert and The Two Dragons“ klipas „Circles“:

Taip pat skaitykite

Jūsų nuosavo namo kapitalinis remontas

Norite atnaujinti savo nuosavo namo vidaus interjerą? Gyvenate dviaukščiame name ir jame paskutinį kartą kapitalinis ...