Trečiadienis , 17 rugpjūčio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Fiziškai aktyvus darbuotojas – nauda įmonei

Fiziškai aktyvus darbuotojas – nauda įmonei

Darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimas naudingas tiek darbuotojams, tiek ir darbdaviams. Skaičiai įspūdingi – fizinį aktyvumą darbo vietose skatinančios intervencijos, apimančios 10 darbuotojų, sumažintų darbdavio kaštus per metus vidutiniškai 2094 EUR. Visus, kurie nori sužinoti daugiau, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, VšĮ „Pozityvios sveikatos komanda“ ir Higienos institutas kviečia į mokymų ir informacijos dieną „Fizinio aktyvumo skatinimas darbo vietose“.

pasitikėjimas savimi
blog.match.com nuotr.

Darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimas padeda sumažinti nedarbingumo lygį, darbuotojų kaitą, streso lygį darbe, padidėja darbuotojų produktyvumas, motyvacija, gerėja įmonės darbo rezultatai, įvaizdis, didėja darbuotojų lojalumas. Kviečiame įmonių atstovus dalyvauti renginyje ir sužinoti apie darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo būtinybę ir naudą, susipažinti su rekomendacijomis, kaip efektyviai ir kokybiškai įdiegti fizinio aktyvumo skatinimo programas darbo vietose. Renginio metu bus pristatoma, ką įmonės darbuotojų sveikatinimui gali pasiūlyti Visuomenės sveikatos biuras ir kitos mieste veikiančios įstaigos, dalyviai galės susipažinti su darbuotojų fizinio aktyvumo skatinimo programų pavyzdžiais ir idėjomis.

Renginys vyks spalio 15 dieną 10.00–13.00 valandą „Žalgirio“ arenos amfiteatre, Karaliaus Mindaugo pr. 50. Į renginį kviečiami 2–3 įmonės atstovai (vadovai, už darbuotojų sveikatą atsakingi specialistai, personalo specialistai ir pan.). Registracija vyksta iki spalio 13 dienos el. paštu [email protected]

Taip pat skaitykite

Kokybiškas ir produktyvus miegas: kaip tai pasiekti

Labai daug jaunų žmonių visiškai nesirūpina savo miego kokybe ir miegui nebūna linkę skirti pakankamo ...