Ketvirtadienis , 1 spalio 2020
Pagrindinis / Verslas / Google reklama: rinkodaros priemonė, kuri yra reikalinga jūsų verslui

Google reklama: rinkodaros priemonė, kuri yra reikalinga jūsų verslui

Būnant verslo savininku nėra nieko baisiau kaip dienų dienas tuščiai žvelgti į neskambantį telefoną ar tikrinti tuščią el. pašto dėžutę, į kurią vieninteliai atkeliaujantys el. laiškai yra reklaminio pobūdžio. Kuomet susiduriama su naujų klientų ir užsakymų stygiumi, tenka sukti galvą, kaip užpildyti atsiradusias spragas ir kaip efektyviau išjudinti savo verslą.

Žinoma, rinkodaros priemonių, kurias galima pasitelkti, yra labai daug, tačiau viena iš pačių efektyviausių ir populiariausių iki šiol yra Google reklama, kurią pasitelkia didelė šiuolaikinio verslo dalis.

Šiame straipsnyje pateiksime jums pagrindines ir koncentruotas priežastis, kodėl jūsų verslui yra verta naudotis Google Ads reklama.

Mokate už kokybiškus ir strategiškus paspaudimus

Naudojantis reklama, kurios atveju yra mokama už paspaudimus (PPC), jūs mokate tik už potencialius klientus, kurie pasirenka jūsų reklamą. Pavyzdžiui, jei jūs teikiate vestuvių fotografavimo paslaugas, jums aktualu pritraukti auditoriją, kuri ruošiasi savo būsimoms vestuvėms. Tai reiškia, kad jūs orientuojatės į susižadėjusias poras, kurios planuoja savo vestuvių šventę ir ieško vestuvių fotografo. Tokiu atveju galite pasirinkti tikslinius raktažodžius, kuriuos paieškoje pasitelktų jūsų potencialūs klientai. Tai darydami galite nustatyti savo kainą, kurią mokėsite už vieną paspaudimą ir į jūsų tinklalapį tokiu būdu atvestą lankytoją. Remiantis atliktais tyrimais – vidutiniškai už vieną išleistą eurą AdWords reklamai yra gaunami 2 eurai.

Galite konkuruoti su didelėmis bendrovėmis

Skirtingai nei anuomet, kai verslas turėdavo turėti labai didelį biudžetą, kad galėtų reklamuotis televizijoje, šiandien Google AdWords pagalba pradėti reklamuotis galima ir turint vos keliasdešimt eurų. Ir nors suprantama, kad kuo didesnis Google reklamos biudžetas, tuo lengviau konkuruoti, Google reklamos atveju nėra jokio apribojimo besireklamuojančio vartotojo biudžetui.

Statistiniai duomenys rodo, kad apytiksliai 45 proc. smulkaus verslo naudojasi PPC tipo reklama. Tai reiškia, kad tai yra labai efektyvi priemonė tiek stambiam, tiek ir smulkiam verslui. Google reklamos pagalba net ir visiškai naujas verslas turi galimybę labai efektyviai konkuruoti net ir su labai didelėmis kompanijos.

Galite realiu laiku koreguoti savo kampanijas

Skirtingai nei daugelio kitų šiuolaikinėje reklamos rinkoje esančių rinkodaros priemonių atveju, naudojantis Google reklama jūs galite labai efektyviai ir realiu laiku koreguoti savo Google Ads reklamos kampanijas. Jūs visuomet turite visišką laisvę ir pilną prieigą prie savo kompanijų, kurias galite koreguoti atsižvelgdami į rinkoje ar jūsų įmonėje besikeičiančią situaciją.

Jūs galite koreguoti reklamos rodymo laiką, jūs galite nustatyti, kada reklama turėtų būti pradedama rodyti, o kada ji turėtų būti stabdoma. Jūs taip pat galite keisti kainą už Google reklamos paspaudimus, tokiu būdu realiu laiku koreguodami ir savo reklamos pozicijas Google paieškos sistemoje. Turite galimybę kurti naujus reklaminius skelbimus, koreguoti jau esamus ir kurti tiek skirtingų kampanijų bei skelbimų grupių, kiek tik jums yra reikalinga.

Labai didelis pasiekiamumas

Google reklama yra puikiai pritaikoma tiek vietiniam, tiek ir tarptautiniam verslui. Visiškai nesvarbu ar jūsų verslas yra orientuotas į auditoriją, kuri yra vos kelių kilometrų spinduliu, ar jūs prekiaujate arba paslaugas teikiate tarptautinėje rinkoje, kuomet jūsų pagrindinė auditorija nuo jūsų fizinės vietos yra nutolusi dešimtis tūkstančių kilometrų. Google reklama padeda labai lengvai pasiekti bet kuriame pasaulio kampelyje esantį tikslinį vartotoją, kurį gali dominti jūsų parduodamos prekės arba siūlomos paslaugos. Be to, jūs galite pasirinkti ne tik konkrečią šalį, tačiau ir konkretų miestą ar rajoną, nustatydami konkrečią vietos aprėptį, kurioje galėtų būti jūsų potencialūs klientai.

Plačiau apie Google Ads reklamą jums visuomet gali papasakoti patyrusi Google reklamos agentūra.

Taip pat skaitykite

Gyvatukai: praktiniai patarimai perkantiems

Nuo seno gerai žinomi gyvatukai šiandien įgauna kitą prasmę. Modernaus dizaino rankšluosčių džiovintuvai atlieka ne ...