Penktadienis , 22 sausio 2021
Pagrindinis / Technologijos / Gyvatukai: praktiniai patarimai perkantiems

Gyvatukai: praktiniai patarimai perkantiems

gyvatukas

Nuo seno gerai žinomi gyvatukai šiandien įgauna kitą prasmę. Modernaus dizaino rankšluosčių džiovintuvai atlieka ne tik praktinę reikšmę, bet ir tampa puikiu stilistiniu sprendimu, kuris keičia viso vonios kambario interjerą. Žinoma, kad gyvatukas atrodytų ir gražiai, ir būtų patogus naudoti, reikia kruopščiai įvertinti jų pasiūlą ir rinktis įrangą, kuri idealiai atitiktų jūsų poreikius.

Kokio tipo gyvatuką rinksitės?

Šiuo metu rinkoje galima rinktis iš trijų tipų džiovintuvų: elektrinius, prijungtus prie šildymo sistemos ir kombinuotus. Pastarieji yra laikomi praktiškiausiu pasirinkimu, kadangi toks gyvatukas šildymo sezono metu bus visada karštas ir šildys aplinką, o atėjus šiltajam metų laikui gyvatukas bus šildomas elektra. Beje, jei neturite galimybės gyvatuko prijungti prie šildymo sistemos, šiuolaikiniai elektriniai radiatoriai yra irgi praktiškas sprendimas, kadangi naujausi technologiniai sprendimai užtikrina puikų radiatoriaus darbą visus metus, nesukant galvos dėl didelių elektros sąnaudų, kadangi įranga dirba tik tuomet, kai reikia.

Raskite gyvatukui tinkamiausią vietą

Gyvatuką rekomenduojama kabinti ten, kur būtų patogu ir lengva pasiekti rankšluosčius. Paprastai šiam tikslui parenkama erdvė netoli praustuvo, vonios ar dušo. Pagalvokite, kokiame aukštyje gyvatukas turėtų kabėti – svarbu, kad asmenys, kurie naudojasi gyvatuku, galėtų lengvai pasiekti visas jo dalis, pakabinti ir pasiimti rankšluosčius.

Pagalvokite apie gyvatuko galią

Jei gyvatuką keičiate senos statybos daugiabutyje, įrangos galią nurodys šilumos tiekėjas. Praktika rodo, kad dažnai gyventojai stengiasi įsigyti kuo didesnį ir galingesnį radiatorių, kadangi mėnesinis mokestis išlieka toks pats. Vis dėlto, reikėtų nepamiršti, kad galingi gyvatukai išbalansuoja visą šildymo sistemą ir dėl to gali nukentėti kiti namo gyventojai. Perkant naują gyvatuką naujos statybos namui, atsižvelkite į vonios kambario dydį. Nepamirškite, kad tuo atveju, jei šiame kambaryje yra šildomos grindys, jums reikės mažesnės galios gyvatuko. Jei grindys nešildomos, 1 kv. metrui reikia maždaug 100 W galingumo įrenginio.

Gyvatukai skiriasi ir savo dizaino sprendimais

Laikai, kai visi rankšluosčių džiovintuvai atrodė vienodai, seniai praėjo. Šiandien pirkėjams siūlomos itin plačios gyvatukų pasirinkimo galimybės ir originalūs sprendimai tiek klasikiniam, tiek moderniam interjerui. Iš tiesų, gyvatukai dabar montuojami ne tik vonios kambaryje, bet ir virtuvėje, svetainėje ar kitoje patalpoje.

Esant plačiai pasiūlai, turite visišką laisvę rinktis tiek standartinio dizaino modelius, tiek įmantrius, ryškiaspalvius gyvatukus, kurie akimirksniu taps vonios kambario akcentu. Tiesa, šiuo atveju nereikėtų pamiršti ir patogumo kriterijaus. Dažniausiai išskirtinės formos gyvatukai tarnauja kaip dekoracinis elementas, tačiau džiauti rankšluosčius bus patogiausia ant tradicinio kopetėlių tipo džiovintuvo.

Taip pat skaitykite

Kodėl labai svarbu į rinkodaros planą įtraukti grafinio dizaino paslaugas

Jei esate smulkus verslas, kuris dar visai neseniai pradėjo žengti savo pirmuosius žingsnius rinkoje, ir ...