Antradienis , 7 gruodžio 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Idėjos, kaip vyrai renka sužadėtuvių žiedą merginai

Idėjos, kaip vyrai renka sužadėtuvių žiedą merginai

Ne taip seniai, norint išsirinkti sužadėtuvių žiedą, tereikėjo keleto klausimų: su deimantu ar su smaragdu? Baltas auksas ar geltonas? Šiais laikais reikia daug daugiau atsižvelgti į tai, kada, kur ir kaip nusipirkti sužadėtuvių žiedą. Čia pateikiami geriausi patarimai, kaip įsigyti šį monumentalų pirkinį.

1. Neužkimba tendencijos. Sužadėtuvių žiedas turėtų būti nesenstantis, klasikinis jūsų meilės simbolis, kuris išliks amžinai, todėl turėtų būti siekiama surasti patį tinkamiausią žiedą, kuris tiktų jūsų partneriai. Pažvelkite į dabartinius jų papuošalus, kad sužinotumėte, kas labiausiai tiktų jo ar jos stiliui. Ar tai aukso, ar platinos žmogus? Ar ji dėvi papuošalus, ar renkasi minimalius dirbinius? Paimkite užuominas iš jų dabartinio stiliaus, kad sužinotumėte, kokį kūrinį išrinkti, kurį ji norės dėvėti kasdien visą likusį gyvenimą.

2. Akmuo nebūtinai turi būti tobulas. Deimantų ekspertai dažnai pateikia karatų skaičių ant popieriaus, tačiau toks pažymėjimas turėtų būti tik vienas iš daugelio veiksnių priimant sprendimus. Norint sukurti gražų žiedą, jums nereikia nepriekaištingo akmens. Geriau vertinti akmenį pagal jausmą, kurį jis suteikia jums, o ne gautą  klasifikaciją. Įvertinimas gali būti atspirties taškas, tačiau jis neturėtų būti vienintelis lemiamas veiksnys.

3. Dydis svarbus tik tuo atveju, jei jūs manote, kad tai svarbu. Kuo didesnis žiedas ar kuo daugiau perkrautas akutėmis, tikrai nesužavės jūsų partnerės. Pagalvokite, kas jai labiau patinka, kadangi ne visos mėgsta tai kas žiba https://auksinesvajone.lt/ziedai/suzadetuviu-ziedai.

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...