Ketvirtadienis , 4 kovo 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / Įsigyk bilietą į „Geriausias 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamas“ už mažesnę kainą!

Įsigyk bilietą į „Geriausias 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamas“ už mažesnę kainą!

Šiandien, rugsėjo 28 dieną, prasidėjo prekyba bilietais į kiekvienais metais papildomų seansų pareikalaujantį renginį „Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“. Kaip įprasta, pirmąją dieną bilietus galima įsigyti už mažesnę kainą – 5,99 euro. Vėliau bilietai kainuos – 8 eurus. Emocingas, kūrybingumą skatinančias, Kanuose 2015 metais geriausiai įvertintas reklamas šiemet net 5 kino teatruose išvysime spalio 20 dieną.

Kaskart festivalis „Kanų Liūtai“ sulaukia penkiaženklio dalyvių skaičiaus, o keli šimtai įvairiausių sričių profesionalų apdovanoja virš 1 000 reklamų ir jų kūrėjų. Ir šiemet intensyvioje 2 valandų trukmės „Geriausių 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamų“ programoje – tiek socialinės, tiek komercinės visiems puikiai žinomų ir naujų prekės ženklų reklamos.

KANŲ LIŪTŲ reklamos
„Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“

„Iš Kanuose geriausiomis pripažintų reklamų labai kruopščiai sudarome Lietuvos žiūrovui pritaikytą rinkinį. Stengiamės, kad būtų ir linksmų, ir liūdnų, ir šokiruojančių, ir savo idėjomis stebinančių reklamų“, – sako vienas iš renginio organizatorių Algirdas Ramaška. – Šiemet taip pat tikimės didžiulio antplūdžio, tad bilietais, remdamiesi patirtimi, patariame pasirūpinti iš anksto. Tam sugalvojome ir specialių akcijų, tad sekite informaciją.“

Rugsėjo 28 dieną bilieto kaina – 5,99 euro.

Vėliau – 8 eurai.

Įsigyti bilietus galite čia: https://www.forumcinemas.lt/Websales/Movie/304630/

Spalio 20 dieną 19.00 ir 22.00 valandą „Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“ – „Forum Cinemas“ kino teatruose visoje Lietuvoje ir kino teatre „Pasaka“ (Vilnius).

„Geriausių 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamų“ pavyzdžiai:

Taip pat skaitykite

Jūsų nuosavo namo kapitalinis remontas

Norite atnaujinti savo nuosavo namo vidaus interjerą? Gyvenate dviaukščiame name ir jame paskutinį kartą kapitalinis ...