Pirmadienis , 1 kovo 2021
Pagrindinis / Įvairenybės / Jurgio Didžiulio koncerte – daug daugiau nei garsas ir šviesos

Jurgio Didžiulio koncerte – daug daugiau nei garsas ir šviesos

Lapkričio 26-ąją Vilniaus muzikos klube „Tamsta“ vyksiančiame Jurgio Didžiulio koncerte „#Reanimacija All Stars” dalyvaus dainininkė Erica Jennings, reperis Rokas Grajauskas-Jama, fitneso treneris Jeanas Claude’as ir visa reanimatorių komanda. Tai bus simbolinės projekto „#Reanimacija” krikštynos, kuriose taip pat pasirodys jame jau dalyvavę partneriai: ugniagesiai, bibliotekininkai, nevyriausybinių organizacijų nariai bei kiti, jau reanimuoti žmonės.

Koncerte skambės kūriniai iš solinio Jurgio Didžiulio albumo „Intro/Extro“, „InCulto“ laikų hitai, dar negirdėtos, drauge su „#Reanimacijos“ svečiais sukurtos dainos bei nauji, interaktyvūs kūriniai, išgryninti meninių intervencijų metu.

Jurgis Didžiulis
Jurgio Didžiulio klipo filmavimas (Bang Bang Photography)

„Šis koncertas įprasmins naująjį „#Reanimacijos” etapą – pusantrų metų siūlėme žmonėms dalyvauti projekte, grodavau už nepiniginius mainus. Dabar „#Reanimacija“ evoliucionavo – projekte mainų principo nebeliks, visuomeninių ryšių galią pabrėšime ir puoselėsime per meną ir dalybą. Tai bus ne tik koncertas – per interaktyvumą, improvizaciją ir komedijos elementus stengsiuosi visus klausytojus padaryti ne tik pasyviais stebėtojais, bet ir paties pasirodymo dalyviais”, – apie būsimą koncertą kalbėjo Jurgis Didžiulis.

Įsitraukimas, aktyvumas ir betarpiškas bendravimas yra „#Reanimacijos“ esmė, dėl to atlikėjas ragina visus atvykti į koncertą su vaikais, žadėdamas ir jiems užtikrinti gerą laiką. Renginio metu šalia scenos bus įrengta šokių aikštelė, organizuojamos muzikinės, šokio ir emocinės mankštos bei įvairios meno dirbtuvės.

„Taip pat, aktyvūs, norintys savanoriauti žmonės, kurie norės prisidėti prie koncerto atmosferos kūrimo ir būti ne tik reanimuojamais, bet ir patys reanimuoti – kviečiami tapti savanoriais, juk kas duoda, tas ir gauna“, – pasirinkimą suteikti galimybę į koncertą patekti neperkant bilieto, paaiškino Jurgis Didžiulis.

Bilietus į koncertą galima įsigyti „Bilietai.lt“. O visi, norintys tapti savanoriais, kviečiami registruotis bei daugiau informacijos gauti el. paštu: info@in.lt.

„#Reanimacija“ yra ilgiau nei metus trukęs Jurgio Didžiulio eksperimentas, kuriame dalyvavo daugiau nei 3000 žmonių bei buvo surengta per 60 koncertų visoje Lietuvoje. „#Reanimacija All Stars“ vakaras žymės naują „#Reanimacijos“ etapą, kurio metu Jurgis Didžiulis skleis savęs bei visuomenės gydymo per meną idėją.

Jurgio Didžiulio „#Reanimacija All Stars“ video kvietimas:

Jurgis Didžiulis – „Do You Own You Demons?“:

# Bilietais prekiauja: http://www.bilietai.lt/lt/event/27780#.VjdjWGQrJok

 

Taip pat skaitykite

5 grožio ir stiliaus patarimai brandžioms moterims

Ar mes galime bent kartą stabtelėti ir į šalį padėjusios savo išmanųjį telefoną nebesidairyti į ...