Trečiadienis , 28 vasario 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Ką daryti, kai rudenį apima bloga nuotaika

Ką daryti, kai rudenį apima bloga nuotaika

Rudeninė depresija yra realus dalykas. Galbūt labiau tiktų tai vadinti depresinėmis nuotaikomis, tačiau bet kokiu atveju greitai temstantys vakarai, ilgos naktys, cepelinų spalvos dangus daro neigiamą įtaką mūsų nuotaikai, jausmams ir darbingumui.

Ar galime ką nors padaryti, kad tai pakeistume? Moteruklubas.lt dalinasi keliais praktiškais patarimais, kaip išgyventi niūriausią metų laiką, susiformuoti gerus įpročius ir pasikelti sau nuotaiką.

Išeikite pasivaikščioti

Grynas oras ir fizinė veikla visada leidžia savotiškai pavargti, bet ir savotiškai pailsėti, tad nuotaika iš karto pasitaiso. Nevaikščiokite naktimis, tačiau jei galite bent pusvalandžiui išeiti apeiti rajoną, miesto parką ar porą stotelių nuo darbo pareiti pėstute – išties šaunu!

Pradėkite daryti mankštą

Didelė dalis tingulio, blogos nuotaikos yra dėl to, jog ryte sunku keltis ir kūnui reikia pakankamai ilgo laiko pagaliau kaip kokiam katinui išsiražyti ir pabusti. Procesą palengvintų ryto mankšta, kuri pažadintų ir suteiktų žvalumo. Nereikia iškarto pulti daryti 40 minučių kardio ar valandos bėgimo. Užteks 10 minučių bazinių pratimų visam kūnui ir jūsų kūnas bei smegenys kas rytą jums padėkos.

Susiraskite mėgiamą pomėgį

Vasarą esama daugiau veiklos. Galima išvažiuoti prie  jūros, išplaukti baidarėmis, pagulėti prie ežero ar apvažiuoti lankytinas vietas dviračiais. Tuo tarpu žiemą dėl prasto oro, trumpesnių dienų veiklos gamtoje sumažėja paprastiems žmonėms. Tad raskite mėgstamą pomėgį, kuris sukurs tam tikrą rutiną. Pavyzdžiui, pradėkite lankyti kalbų kursus, dailės studiją, šokių pamokas ar kažką panašaus, aks leistų 1-2 kartus per savaitę ištrūkti iš namų.

Skirkite laiko grožio procedūroms

Susikurkite tradicijas ir rutinas, kurios leis pasimėgauti savimi ir palepinti savo kūną. Susitarkite su savimi, jog tam tikrą savaitės dieną pasidarysite veido kaukę, kaukę plaukams, nusilakuosite nagus ar pagulėsite šiltoje aromatinėje vonioje. Pasidarykite mini spa namuose. O jei galite sau leisti – išeikite į SPA, pasilepinkite masažu, pabūkite pirtyje ir atsigaukite nuo savaitės darbų. Tokia kas savaitinė rutina suteiks tam tikro veiksmo laukimą.

Taip pat skaitykite

Pasiruošimas artėjančioms Kalėdoms

Kai gražiausios metų šventės artėja nesustabdomu greičiu, visiškai suprantama, kad mus gali apimti nerimas ir ...