Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Ką reikia žinoti apie rankinį bagažą?

Ką reikia žinoti apie rankinį bagažą?

bagažas

Kas kažkiek laiko viena ar kita oro bendrovė vis atnaujina ar pakeičia rankinio bagažo sąlygas. Todėl, jei keliaujate ne dažnai, prieš kraunant lagaminus, reikėtų pasitikrinti šiuo metu galiojančias rankinio bagažo taisykles. Kad atvykus į oro uostą nereikėtų papildomai susimokėti arba iškrauti tam tikrų daiktų iš rankinio bagažo, vertėtų tai padaryti iš anksto.

Vienos bendrovės į lėktuvo saloną keleiviams leidžia neštis vieną mažą (rankinį) lagaminą ir asmeninį krepšį. Asmeninio krepšio dydis, kurį galima pasiimti su savimi į orlaivio saloną, ne visada yra griežtai reglamentuotas. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, ar negalioja atnaujintos taisyklės, kurios į saloną leidžia neštis tik tam tikrą krepšį ar rankinę, kurio matmenys negali viršyti nurodytų išmatavimų. Lagaminus parduodančios įmonės, turi labai greitai reaguoti į pasikeitimus ir prisitaikyti prie besikeičiančių taisyklių. Todėl surasti naują tinkamo dydžio krepšį ar lagaminą šiuo metu nėra sudėtinga.

Oro bendrovės reikalauja, kad rankiniai krepšiai būtinai atitiktų nurodytus matmenis ir nurodytus svorio reikalavimus, taip pat, jis turi tilpti po kėde priešais keleivį. Pagal Ryanair bendrovės nuostatas, keleivio 1 asmeninis krepšys neturi viršyti 40x20x25 cm. Jeigu keleivis turi išsipirkęs specialią pirmenybės paslaugą ar atitinkamo tipo bilietus, papildomai gali turėti ir 10 kg neviršijantį krepšį ar lagaminą, kurio matmenys turi būti ne didesni kaip 55x20x40 cm.

Keleiviai, nesinaudojantys specialiomis sąlygomis, turi galimybę savarankiškai išsipirkti papildomo 10 kg registruotojo bagažo paslaugą. Ši paslauga kainuoja nuo 8 eurų ir tokio tipo bagažas yra priduodamas į krovinių gabenimo skyrių, prie registracijos langelio. Atsiimti savo krepšį galėsite nuo bagažo juostos, atvykimo vietoje. Apie papildomas paslaugas ir jų sąlygas galima rasti skrydžių bendrovės interneto svetainėje.

 

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...