Pirmadienis , 1 kovo 2021
Pagrindinis / Verslas / Ką reikia žinoti imant būsto paskolą?

Ką reikia žinoti imant būsto paskolą?

busto paskola

Būsto paskola – tai kreditas, skirtas būstui įsigyti. Planuojantys imti būsto paskolą, neretai ieško informacijos internete apie tai, kuriuose bankuose geriausia imti kreditą, kurie iš jų siūlo palankiausias sąlygas. Vis daugiau besidominčių yra kredito unijų teikiamomis sąlygomis. Jie domisi, ar geriau būsto paskolą imti banke, ar kredito unijoje.

Kauno kredito unija taip pat nuolat sulaukia užklausų internetu bei telefonu, konsultuoja klientus būsto paskolos gavimo klausimais. Dažniausiai teiraujasi, kokiomis sąlygomis būsto paskolą suteikia kredito unija, ar yra patikima imti paskolą ne banke. Taigi, Kauno kredito unija, kaip ir visos kitos unijos, yra prižiūrima Lietuvos banko. Ji atitinka visas jo numatytas atsakingo skolinimosi nuostatas. Todėl imti būsto kreditą iš unijos yra taip pat saugu, kaip ir iš bet kurio Lietuvoje veikiančio banko.

Kokias sąlygas turi atitikti pretenduojantis į būsto paskolą?

Kauno kredito unija visas bendrąsias būsto paskolos suteikimo sąlygas viešai skelbia savo internetiniame tinklapyje. Tačiau tai yra tik bendrieji reikalavimai, kurie būtini visiems planuojantiems imti būsto paskolą. Čia pateikiama informacija apie tai, kas gali pretenduoti į kredito gavimą, kokia maksimali kredito suma, suteikiama būstui įsigyti. Taip pat nurodytas maksimalus paskolos grąžinimo terminas ir kitos sąlygos.

Viena iš pagrindinių sąlygų yra nuolatinės šeimos pajamos – darbo užmokestis. Tam reikalinga turėti tai įrodančius dokumentus (darbo sutartį, banko išrašą, kuriame atsispindėtų pajamų gavimo faktas ir pastovumas). Kauno kredito unija aptarnauja Kauno miesto, Kauno rajono bei Kaišiadorių rajono regionus, todėl pretenduojantysis privalo atitikti šią sąlygą. Dar viena labai svarbi ir būtina – asmuo, jeigu dar nėra kredito unijos narys, būtinai turi juo tapti. Visos kitos sąlygos yra aptariamos su kiekvienu klientu individualiai pagal jo šeimos pajamas ir situaciją.

Būsto paskolas Kauno kredito unija suteikia jaunoms šeimoms, užsienyje dirbantiems ir taip pat dirbantiems su verslo liudijimu asmenims.

 

 

Taip pat skaitykite

Elektronikos taisykla ir jos paieškos internetu

Galvojate pasinaudoti elektronikos remonto paslaugomis? Tokiu atveju jums bus reikalinga profesionali elektronikos taisykla. Tačiau jei ...