Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Technologijos / Ką verta žinoti įsigyjant MTD žoliapjovės detales?

Ką verta žinoti įsigyjant MTD žoliapjovės detales?

Net jei naudojatės tokia patikima sodo technika, kaip MTD žoliapjovė, anksčiau ar vėliau susidursite su poreikiu įsigyti naują detalę. Kai kurios dalys, tokios kaip vejos traktoriukų peiliai ar ratukai ilgainiui susidėvi. O kai kuriais atvejais ir neatsargus naudojimas priverčia ieškoti naujos žoliapjovės detalės. Tad su visais, kam aktualu mtd dalys, dalinamės patarimais, kaip įsigyti naują detalę be netikėtumų, lengvai ir greitai.

Atkreipkite dėmesį į modelį

Neskubėkite pirkti detalės vos pamatę, prie jos užrašą „MTD žoliapjovėms“. Tiek žoliapjovių peiliai, tiek ratukai ar peilių  laikikliai iš pažiūros gali atrodyti vienodi, tačiau iš tikrųjų būti skirtingi ir skirti konkrečiam žoliapjovės modeliui. Tad būtinai ieškokite (arba klauskite konsultantų) informacijos kuri detalė bus tinkama jūsų žoliapjovės modeliui.

Rinkitės tik patikimus pardavėjus

Jei norite įsigyti kokybišką detalę, jos ieškokite tik patikimose internetinėse ar fizinėse parduotuvėse. Nepirkite abejotinos kilmės dalių turguje ar pagal skelbimus net nematydami nei pardavėjo, nei parduodamos prekės bent jau nuotraukų. Taip rizikuotumėte, kad įsigytoje siuntoje bus ne mtd dalys, bet visiškai jums netinkamos kito gamintojo detalės. Ar dar blogiau  –  liksite ir be prekės, ir be pinigų.

Nepamirškite jei MTD technikai dar turite galiojančią garantiją

Daugumai MTD sodo technikos suteikiama 24 mėn. garantiją. Jei šis laikotarpis dar nesibaigė, o jums prireikė vienos ar kitos dalies, būtinai perskaitykite garantijos sąlygas. Jose bus nurodyta kokioms dalims galioja garantinis aptarnavimas ir galbūt reikiamos mtd dalys jums bus pakeistos naujomis garantinio aptarnavimo skyriuje. Na, o jei įsigijote detalę patys, neskubėkite jos keisti savarankiškai. Dažnu atveju garantinio aptarnavimo sutartyje būna nurodyta, kad savarankiškai keičiant technikos dalis, garantija tampa nebegaliojanti. Tokiu atveju verčiau kreipkitės į garantinio aptarnavimo skyrių.

Na, ir pabaigai patarimas įsitikinti, kad nauja detalė jums tikrai būtina. Kartais pakanka pagaląsti žoliapjovės peilį ar priveržti atsilaisvinusį sriegį ir problema būna išsprendžiama žymiai greičiau ir pigiau. Jei įvertinti iškilusius nesklandumus jums trūksta žinių, pasitarkite su labiau patyrusiais bičiuliais, o dar geriau – kreipkitės į sodo bei daržo technikos specialistus.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...