Trečiadienis , 28 vasario 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Kaip išsirinkti žieminę striukę ir nesuklysti renkantis internetu?

Kaip išsirinkti žieminę striukę ir nesuklysti renkantis internetu?

Norint be papildomų rūpesčių išgyventi žiemos speigus, ypač svarbu pasirūpinti tinkama apranga. Žieminė striukė yra vienas svarbiausių pirkinių, kuris užtikrina malonią šilumą ir tuo pačiu leidžia atrodyti stilingai. Dabar tokius rūbus galima įsigyti internetu – jei dar nespėjote to padaryti, kokybišką žieminę striukę lengviau atrasite pasinaudoję šiais patarimais.

Daug dėmesio skirkite dydžio pasirinkimui

Tai – vienas pagrindinių kriterijų renkantis žiemines striukes. Reikėtų įsitikinti, kad naujieji drabužiai nevaržys judesių, o po jais galėsite vilkėti ir šiltesnius, storesnių audinių megztinius. Tikriausiai kyla klausimų, kaip tai padaryti perkant striukę internetu, tačiau daugelis gamintojų nurodo tikslesnius matmenis, leidžiančius lengviau priimti sprendimą. Visgi, galima išsiversti ir be jų – ypač tuomet, jei visuomet nešiojate tą patį dydį. Žiemos sezonu taip pat populiarios „oversized“ striukės, kurios yra šiek tiek padidintos – su jomis jausitės patogiai ir galėsite derinti jas su bet kokiais kitais drabužiais.

Pasidomėkite striukės medžiagomis

Ypač turėtumėte atkreipti dėmesį į žieminių striukių užpildus, kurie leis įvertinti tam tikras jų savybes. Dažniausiai galime išvysti natūralius ir sintetinius pluoštus. Pastarieji greitai džiūsta ir yra lengvi, todėl sningant ar lyjant užtikrinamas didesnis komforto jausmas. Be to, tokias žiemines striukes galima lengviau prižiūrėti. Tuo tarpu natūralios medžiagos, tokios kaip plunksnos, pūkai ar bendri jų deriniai savo privalumus atskleidžia tuomet, kai termometro stulpeliai nukrenta gerokai žemiau nulio. Jos garantuoja aukštą šilumos lygį ir pasižymi nepriekaištinga izoliacija. Kuris variantas bus tinkamesnis, priklausys nuo to, kokioms savybėms Jūs patys teikiate pirmenybę.

Pagalvokite, kada ją vilkėsite

Priklausomai nuo to, kokiose situacijose vilkėsite žieminę striukę, skirsis ir tam tikri jos pasirinkimo niuansai. Pavyzdžiui, jeigu planuojate užsiimti aktyvia veikla, pirmenybę reikėtų teikti gerai kvėpuojančioms medžiagoms ir judesių nevaržantiems modeliams. Tikėtina, kad patogiau jausitės vilkėdamos trumpesnę striukę. Tokiais atvejais dažnai nusprendžiama apžiūrėti ir slidinėjimo striukių asortimentą. Tuo tarpu kasdienybei dažniausiai pasirenkami elegantiškesni modeliai – tuomet galima rinktis ir ilgesnes, paltus primenančias striukes, kurios labiau išryškina figūrą. Geriausia, jei spintoje turėsite kelių skirtingų tipų žiemines striukes, kurias galėsite vilkėti atsižvelgdami į laukiančias veiklas.

Nepamirškite stilistikos

Žieminės striukės gali būti įvairiausių stilių ir spalvų – kokiems sprendimams teiksite pirmenybę, priklauso tik nuo Jūsų asmeninio skonio. Jei mėgstate eleganciją ir vertinate praktiškumą, rinkitės tamsius, neutralius atspalvius, o jeigu norisi išsiskirti iš minios, atkreipkite dėmesį į ryškiaspalves striukes. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad kai kurios iš jų turi gobtuvus, kišenes ir kitus panašius priedus: visos šios detalės yra lengvai pastebimos nuotraukose.

Atsižvelkite į prekinį ženklą

Perkant internetu, kone sudėtingiausia yra įsitikinti šių viršutinių drabužių kokybe. Visgi, jeigu rinksitės gerai žinomais ir savo vardą jau užsitarnavusiais prekiniais ženklais pažymėtas žiemines striukes, tikrai nekils abejonių dėl jų patikimumo. Be to, dar lengviau bus galima identifikuoti tam tikras jų ypatybes. Pavyzdžiui, Helly Hansen striukės moterims vertinamos dėl išskirtinio atsparumo: tokie rūbai nepaveikūs nei šalčiui, nei lietui ar vėjui. El. parduotuvėje Pigu.lt Nike striukės moterims taip pat susilaukia susidomėjimo – jos užtikrina judesių laisvę ir gali būti vilkimos net ir aktyviai leidžiant laisvalaikį. Patikimų gamintojų rasite ir daugiau: nesuklysite, jei iš arčiau susipažinsite su jų produkcijos išskirtinumais.

Apgalvoję šiuos kriterijus, lengvai išsirinksite žieminę striukę jos net nepasimatavę. Dabar neišėjus iš namų labai patogiai galima papildyti savo spintą – būtų apmaudu neišnaudoti tokių galimybių.

Taip pat skaitykite

Langų valymas: viskas, ką turime žinoti

Kai kalbama apie namų ruošos darbus, langų valymas daugeliui žmonių dažnai lieka paskutinėje sąrašo vietoje. ...