Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kaip pasirinkti lovos groteles?

Kaip pasirinkti lovos groteles?

lova

 

Visiems jau atsibodę iki gyvo kaulo gerai žinomi posakiai apie tai kokią įtaką čiužinio kokybė turi miegui ir panašiai. Kur kas mažiau dėmesio skiriama kitoms, ne mažiau svarbioms detalėms kaip pavyzdžiui funkcionalumui, lovos naudojimo patogumui nes juk su šiuo baldu mums tenka naudotis net kelis kartus per dieną. Pakloti, sudėti patalynė ir užkloti užtiesalą kai nesinaudojame. Taigi, bent 2 kartus per dieną ir 730 kartų per metus. Šiandien apžvelgsime lovos groteles ir patarsime kaip išsirinkti. 

Standartinės 

Standartinis lovos ilgis yra 2 metrai todėl dažniausiai parduotuvėse siūlomos grotelės yra būtent tokio ilgio. Tai pat yra ir keletas ilgesnių variantų. Jei vis dėlto jūsų lova yra dar ilgesnė, jau teks prašyti gamintojo kad pagamintų jums pagal individualų užsakymą. Jei lova yra 2100 mm ilgio dar galima į ją įdėti standartinio ilgio groteles nepaisant to kad abiejuose galuose liks 5-10 centimetrų plyšiai. Kadangi ant viršaus dedamas čiužinys yra pakankamai stangrus šio trūkumo nepastebėsite ir tai netrukdys patogiai įsitaisyti lovoje. Dvigulei standartinių išmatavimų lovai grotelės kainuoja vidutiniškas kiek mažiau nei šimtą eurų. Pirkdami lovos groteles turėkite galvoje, kad tos grotelės kurios neturi plastikinių įmaučių skersinėms lentelėms bus keblu pervežti nes negalėsite išardyti jei nuspręstumėte parduoti lovą arba kraustytis į kitus namus. Standartines groteles rekomenduojama rinktis pagal kitų kambario baldų vietas kad būtų patogu prieiti ir atidaryti iš galo arba iš šonų. Čia galioja ta pati taisyklė kaip ir kiti leojar.lt baldai namams, lova turi stovėti tinkamoje vietoje.  

Reguliuojamos grotelės 

Tai grotelės su integruotu rėmu ir kėlimo mechanizmu kuris gali būti lovos priekyje arba gale arba abu kartu. Renkantis tokias groteles reikia pagalvoti ar jums patiks gulėti ant minkšto čiužinio nes tik su tokiu gali būti komplektuojamos šios grotelės. Be to, prieš užsakant šias groteles būtina išmatuoti lovos rėmo angą ir įsitikinti kad tokios grotelės tilps į lovos vidų. Reguliuojamos grotelės tinka patogumą mėgstantiems žmonėms, specialių poreikių žmonėms ir kt. Jų kaina prasideda nuo 300 eurų už viengules ir 600 eurų už dvigules. Atkreipkite dėmesį kiek šarnyrinių lakstų turi lovos grotelės, jei 2 tai reiškia plokštuma bus galima padalinti į 3 dalis, jeigu 4 lankstai tuomet plokštuma bus patogesnė naudoti nes joje bus 5 dalys. 

Taip pat skaitykite

Plaukų dažai: kaip išsirinkti geriausius?

Plaukų dažymas gali arba pradžiuginti rezultatu, arba nuvilti. Daugelis moterų pastebi, kad dažant plaukus namuose, ...