Trečiadienis , 28 vasario 2024
Pagrindinis / Technologijos / Kaip pasirinkti tinkamą SEO specialistą?

Kaip pasirinkti tinkamą SEO specialistą?

seo

SEO specialistų dabar daug. Jei pradėsite ieškoti šių paslaugų teikėjų internete, pamatysite, kad SEO paslaugas teikia ir pavieniai asmenys, ir programuotojai, kuriantys interneto svetaines, ir rinkodaros specialistai. Kaip pasirinkti tinkamiausius SEO specialistus? Pataria Taurus Media atstovai.

  1. Ilgalaikis bendradarbiavimas. Įvertinkite, ar su pasirinktais SEO specialistais įmanomas ilgalaikis bendradarbiavimas. Pasidomėkite, kas yra jų klientai, kiek laiko jie dirbo. Rekomendacijų visada galite paprašyti ir iš pačių SEO specialistų.
  2. Saldžialiežuviai ir pažadukai. Deja, tie SEO specialistai, kurie užsiima saldžialiežuvavimu ir barsto pažadus apie pasiektas Google aukštumas būtent tai ir sugeba geriausiai. Optimizacija paieškos sistemoms jiems antraeilis prioritetas, tad darbai bus atliekami greitai, o nesėkmės tikimybė gana aukšta. Tikrai rimti SEO specialistai tuščių pažadų nedalija. Jie akcentuoja ilgalaikį darbą ir pastangas, pamažu kylančią pardavimų kreivę.
  3. Išliekanti vertė. Po kiekvienos SEO kampanijos reiktų įvertinti, ar ilgai pasiekti rezultatai laikysis. Trumpalaikių rezultatų nereikia niekam. Jei jau investuojate į SEO, tai ir poveikis turi būti ilgalaikis. Paklauskite apie tai SEO specialistų, kuriuos ketinate samdyti, ką jie gali pasiūlyti šiuo atveju.
  4. Turinio kūrimas. Pasidomėkite, koks turinys bus kuriamas SEO tikslams pasiekti. Kas tai darys. Ar neteks papildomai samdyti tekstų kūrėjų, kad šie paruoštų šimtus SEO straipsnių ar dešimtis tinklaraščio įrašų. Rimti SEO specialistai paprastai turi savo partnerius ir viską suorganizuoti gali patys. Aišku, jie tai vadina turinio rinkodara, tad pasidomėkite, kas tai yra.
  5. Puslapio analizė ir ataskaitos. Geri SEO specialistai turi ne vieną būdą, kaip efektyviai išanalizuoti jau esamus puslapius, įvertinti jų SEO būklę. Tai tikrai nėra vienas užsienietiškas įrankis, kuris sugeneruoja ataskaitą, kurią tik reikia atsispausdinti ir pakišti nieko nesuvokiančiam klientui po nosimi. Geri SEO specialistai pasikliauja ne tik įrankiais, bet ir sveiku protu.
  6. Konsultacijos. Ar SEO specialistai yra linkę jus pakonsultuoti SEO klausimais, paaiškinti, kaip veikia Google paieškos mechanizmas, ko jis reikalauja iš kiekvieno puslapio. Jei SEO specialistai į jokias diskusijas ir nemokamas konsultacijas nesileidžia, gal ne tokie jau ir geri?..
  7. Krizės valdymo patirtis. Kai per keletą metų pakeičiate kelis SEO specialistus, greičiausiai problema yra kažkur jūsų puslapyje. Gal kažkas netyčia paskelbė per daug kopijuotų puslapių, dėl kurių Google užsirūstino? Ieškodami SEO specialistų, pasidomėkite, ar jie sugeba susitvarkyti su apleistu SEO ir įveikti internetines „krizes“ prieš imdamiesi normalių SEO kampanijų.

Visa tai labai svarbu. Aišku, svarbi ir paslaugų kaina, nes kai kurie SEO specialistai yra savotiškos interneto rinkodaros žvaigždės, o už žvaigždžių spindėjimą visada tenka susimokėti papildomai.

Taip pat skaitykite

close up photo of copper wires

Metalo supirkimas: kokios spalvotojo metalo laužo supirkimo kainos?

Photo by Alex Tepetidis on Pexels.com Metalo supirkimas yra svarbus ekonominis procesas, kuris atlieka esminį ...