Penktadienis , 22 sausio 2021
Pagrindinis / Verslas / Kaip rasti tinkamus vietinės logistikos specialistus?

Kaip rasti tinkamus vietinės logistikos specialistus?

sandėliai

Daugumai įmonių produkcijos pristatymo klausimai yra tapę prioritetu, ypač šiuo metu, kai pasauliniu mastu tiekimo grandinėse tiek daug sutrikimų ir neapibrėžtumo. Vietinėse rinkose, situacija yra ramesnė, tačiau tik laiko klausimas kuomet dalis įmonių dings iš žemėlapio, sukeldamos sunkumų ir toms įmonėms kurios naudojosi jų paslaugomis.

Jeigu jūsų įmonei reikia gabenti prekes tik šalies viduje ar į kaimynines šalis, tikėtina, kad užteks tik gabenimo sausuma, vilkikais arba geležinkeliu. Tokias paslaugas siūlančių logistikos įmonių rasite daug, todėl ir išsirinkti nebus sunku. Jei visgi reikėtų krovinius nugabenti ir kitais transportavimo būdais, reikia ieškoti tokios įmonės, kuri gali suteikti pilną paslaugų paketą. Turėdami daugiau galimybių ir lankstumo, savo produktų pristatymą pirkėjams galite pasiūlyti greitesnį ir lankstesnį, taip būsite patrauklesnis nei kiti jūsų konkurentai, kurie rūpinasi tik apie tai, kaip vykdyti veiklą jiems patiems. Tas pats galioja ir dokumentų tvarkymui arba krovinio stebėjui – geriau kai paslaugos gaunamos iš vienų rankų.

Krovinių gabenimo organizavimas Lietuvoje – beveik visų įmonių, kurios gamina ar prekiauja, vadybininkų kasdieninis darbas. Retai pasitaiko tokia savaitė, kai įmonė neišsiunčia žaliavų, įrengimų, prekių didmenininkui ar galutiniam vartotojui. Šios užduotys yra paprastos, nes žinomi įstatymai, kokių taisyklių reikia laikytis, kokios licencijos reikalingos, mokesčiai ir panašiai. Verslo reputacija priklauso ne tik nuo pačios įmonės, bet ir nuo partnerių su kuriais bendradarbiaujama. Tai reiškia, kad būtina dirbti su patikimais logistikos specialistais. Kur tokių rasti? Pirmas paieškos būdas kurį galite padaryti, apklauskite savo pažįstamų ir draugų ratą, tų įmonių direktorius ir vadybininkus, kurie ilgą laiką naudojasi logistikos paslaugomis. Jų rekomendacijos gali būti labai vertingos, nes sužinosite kur kas daugiau nei skelbiama logistikos įmonių interneto svetainėse. Kaip dirba logistikos įmonės, kokios problemos buvo kilusios kitoms įmonėms ir kaip jas išsprendė. Operatyvumas, geras pristatymo greitis, betarpiška komunikacija ir kuo mažiau problematiškų situacijų – geros logistikos įmonės požymiai.

Siūlome atkreipti dėmesį ir į įmonės reitingus, apyvartą, kelintais metais įsikūrė, ar yra gavusi Stipriausi Lietuvoje ir panašius apdovanojimus, nes tai taip pat daug pasako apie įmonės patikimumą.

Taip pat skaitykite

Kodėl labai svarbu į rinkodaros planą įtraukti grafinio dizaino paslaugas

Jei esate smulkus verslas, kuris dar visai neseniai pradėjo žengti savo pirmuosius žingsnius rinkoje, ir ...