Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Technologijos / Kaip saulės baterijos veikia naktį ir debesuotomis dienomis?

Kaip saulės baterijos veikia naktį ir debesuotomis dienomis?

Elektros tiekėjas neveikiantis naktį? Jei Jums kilo klausimas, ar saulės baterijos veikia tamsiu paros metu, esate tikrai ne vienas. Jei nusprendėte pasikliauti saulės baterijomis ir taip generuoti energiją savo namams, svarbu yra suprasti kaip šis elektros tiekėjas gali būti patikimas energijos šaltinis nakties metu.

Kad saulės baterija generuotų energiją, saulės spinduliai yra reikalingi, todėl jos neveikia tamsoje. Taigi paprastas atsakymas į šį klausimą yra ne.

Painiava dėl saulės baterijų veiklos naktį atsiranda nesuvokiant, jog energijos perteklius yra saugomas ir naudojamas, o taip namai naktį ir yra aprūpinami energija.

Ši elektros tiekėjas sugeria saulės šviesą dienos metu ir paverčia ją į nuolatinės srovės energiją, Nuolatinės srovės energija yra siunčiama per elektros energijos keitiklį ir yra konvertuojama į kintamą srovę, naudojamą daugelyje namų ūkių.

Jei šis elektros tiekėjas pagamina daugiau elektros energijos nei Jums reikia, perteklius yra grąžinamas atgal į elektros tinklą.

Kadangi saulės baterijos gali gaminti energiją tik dienos metu, kyla klausimas, kaip šis elektros tiekėjas maitins elektra naktį? Yra du pagrindiniai sprendimo būdai, leidžiantys saulės baterijoms aprūpinti objektus energija naktį.

Saulės elektrinių technologija leidžia Jums naudotis elektros energija, nes jos yra prijungtos arba prie elektros tinklo arba prie energiją kaupiančios kitos baterijos. Dėl tinklo jungčių ir perteklinės saulės energijos kaupimo galimybių, šis elektros tiekėjas yra tvarus energijos sprendimas visą parą.

Ar saulės baterijos veikia debesuotomis dienomis? Taip, šis elektros tiekėjas gamina energiją ir esant apniūkusiai dienai. Čia svarbu paminėti, kad priešingai nei galite tikėtis, debesuotas ir lietingas klimatas yra populiari saulės baterijų įrengimo vieta.

Lietus padeda baterijas palaikyti švarias, kadangi nuplauna dulkes ir kitą purvą. Taip atsirandant daugiau saulės, plokštės geriau pasisaviną spindulius. Kai kuriais atvejais debesys iš tikrųjų gali pagerinti šio elektros tiekėjo darbą.

Debesys gali atspindėti ir taip intensyvinti saulės spindulius, todėl Jūsų saulės baterijos sugeria daugiau papildomos energijos.

Saulės energija yra universali, net jei baiminatės, jog Jūsų nuosavas elektros tiekėjas ant stogo nepakankamai generuos energijos dėl šešėlių ar kritulių, galite lengvai rinktis energiją tiekiamą iš saulės parkų.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...