Trečiadienis , 17 rugpjūčio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / Kalendorius primena, kad laikas pasirūpinti padangomis žiemai

Kalendorius primena, kad laikas pasirūpinti padangomis žiemai

Orai tampa vis šaltesni, o kalendorius primena, kad jau laikas pasirūpinti padangomis žiemai. Jei nusprendėte pirkti naujas padangas, visų pirma, įvertinkite tiek žieminių padangų pasiūlą, kad galėtumėte būti tikri kainos ir kokybės santykiu, antra, atsižvelkite į techninius savo automobilio reikalavimus, galiausiai – turite racionaliai įvertinti savo vairavimo įpročius. Jei investuosite į kokybiškas, jūsų transporto priemonei ir jūsų vairavimo ypatumams atitinkančias padangas, galėsite džiaugtis ilgaamže padangų eksploatacija, komfortišku ir saugiu vairavimu.

Techniniai reikalavimai ir jūsų vairavimo įpročiai

Primename, kad nusprendę pirkti naujas padangas neturėtumėte rinktis, kas papuola. Kiekvienai transporto priemonei yra paskaičiuoti atitinkami padangų matmenų, apkrovos bei greičio indeksai. Laikantis šių reikalavimų, automobilio eksploatacija bus saugiausia, ekonomiškiausia ir geriausia. Vis dėlto, šiuo atveju negalima ignoruoti ir jums būdingų vairavimo sąlygų ar vairavimo įpročių. Vieni vertina greitį, kiti – saugumą, vieni dažniau važinėja retai valomais keliais, pvz., jei gyvena užmiestyje, kiti vairuoja tik miesto gatvėmis, vieni kasdien keliauja ne vieną dešimtį kilometrų, kiti – vos kelis kilometrus nuo namų iki darbovietės. Kitaip sakant, svarbu ieškoti vadinamojo aukso viduriuko.

Žieminių padangų tipai

Žieminės padangos gali būti net kelių tipų. Pirkėjams siūlomos minkšto ir kieto mišinio padangos, taip pat – dygliuotos ir universalios padangos. Pastarosios rekomenduojamos tik tais atvejais, kai važinėjate itin gerai prižiūrimais keliais ir vairuojate sąlyginai nedaug. Jei planuojate tolimesnes keliones, universalios padangos negalės užtikrinti maksimalaus saugumo ir pravažumo. Dygliuotos padangos puikiai tinka sunkiai pravažiuojamiems keliams ir ten, kur susiduriama su itin ekstremaliomis žiemos sąlygomis, pvz., tenka važiuoti apledėjusia danga. Iš kitos pusės, gerai prižiūrimuose keliuose tokios padangos kels gana daug triukšmo ir greitai dėvėsis. Be to, daugelyje valstybių dygliuotų padangų negalima eksploatuoti (tai aktualu, jei ketinate leistis į kelionę po užsienį). Optimalus variantas sunkiau pravažiuojamiems keliams – minkšto mišinio žieminės padangos, kurios paprastai rekomenduojamos žmonėms, gyvenantiems užmiestyje. Kieto mišinio padangos tiks miesto gyventojui, kuris didžiausius atstumus įveikia gerai prižiūrėtais keliais, magistralėmis ir greitkeliais. Jei turėtumėte klausimų dėl tinkamiausių padangų, kreipkitės į Padangos plius įmonės darbuotojus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti jūsų atveju tinkamiausias padangas.

Padangų amžius ir gamintojas

Kad naujos padangos atitiktų jūsų lūkesčius, nepamirškite atsižvelgti ir į padangų amžių bei jų gamintoją. Nors žinomo gamintojo padangos kainuoja daugiau, tačiau su jomis atliekami įvairūs bandymai ir eksperimentai, kurie gali užtikrinti vairuotojo komfortą ir saugumą. Be to, perkant akcijų ar išpardavimų metu, net ir žinomo gamintojo padangas galima įsigyti už itin gerą kainą. Nepamirškite atsižvelgti ir į padangų amžių. Siūlome rinktis ne senesnes nei 10 metų padangas, kurių laikymo ir sandėliavimo sąlygos atitinka gamintojo reikalavimus.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti moterišką kuprinę?

Rankinės ir kuprinės – tai patys populiariausi moterų galanterijos gaminiai. Tačiau tam, kad galėtume įsigyti ...

tinder no one in your area tinder matched for a year