Trečiadienis , 26 sausio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Kas yra Reiki?

Kas yra Reiki?

reiki

Reiki- tai dvasiškai nukreipiama gyvybinė energija. Dieviškoji sąmonė REI, nukreipia gyvybinę energiją KI. Reiki- tai 20 amžiaus pradžioje Japonijoje sukurtas streso šalinimo, meditacijos bei gydymo metodas. Seniai žinoma, kad mūsų kūną sudaro ne tik fizinė struktūra, t.y. raumenys, kaulai, organai ir t.t., bet ir subtilių energijų sistema, per kurią teka gyvybinė energija. Ši energetinė sistema sudaryta iš energetinių kūnų supančių mūsų fizinį kūną keliais sluoksniais. Subtilieji kūnai turi centrus, vadinamus čakromis. Per šiuos centrus gyvybinė energija gali cirkuliuoti tarp fizinio, mentalinio, emocinio bei dvasinio kūno. Mūsų fizinis kūnas yra gyvas dėl šios energijos. Sutrikus gyvybinės jėgos srautui, palaipsniui išsibalansuoja emociniai, mentaliniai procesai, pasiligoja fizinis kūnas, skurdus tampa dvasinis gyvenimas. Universalios Reiki energijos sistema padeda prisotinti gyvybine energija visą mūsų erdvę, subalansuoti gyvybinius procesus, atnaujinti energijų tėkmę.

Kaip veikia Reiki?

Reiki pasiekia visus egzistencijos lygius ir siekia juos sugrąžinti į pusiausvyros būseną. Tai yra neutrali energija, ir žmogus yra tarsi kanalas jai tekėti. Reiki teka per mus, vos tik uždėjus rankas ant savęs, kito žmogaus, bet kokios gyvos būtybės ar objekto, kuriam trūksta harmonijos. Reiki savaime randa geriausią būdą esančiai problemai išspręsti. Ši energija veikia fizinį, emocinį mentalinį ir dvasinį pasaulį. Tai kūno ir  dvasios tobulėjimo metodas, jį naudoja meistrai ir įvairių dvasinių įsitikinimų ir religijų žmonės. Reiki-tai universalus metodas, padedantis atsipalaiduoti, nugalėti stresą, įtampą, kūno negalavimus. Šis metodas puikiai papildo medicininį gydymą bei įvairiausias alternatyvias terapijas.

Kokią naudą žmogui suteikia meditacija?

Meditacija suteikia nesuskaičiuojama naudą žmogaus kūnui, protui ir dvasiai. Poilsis, patiriamas meditacijos metu, yra kur kas gilesnis nei miegas. Kuo giliau pailsėję ir atsipalaidavę esat, tuo dinamiškesnė yra jūsų aktyvi veikla. Kai  medituojate, patenkate į ramybės ir meilės erdvę, bei pradedate skleisti tam tikras emocijas. Jūs skleidžiate harmoniją aplink save ir aplinkui esančius. Tam, kad patirtumet meditacijos naudą reikia reguliariai medituoti. Tai užtrunka tik  keletą minučių per dieną, kai įsisavinama, meditacija tampa geriausia dienos dalimi.

Taip pat skaitykite

Masažai Panevėžyje gydo ir padeda jaustis žvaliau

Mūsų kūną bei mintis gydo ne tik vaistai, bet ir prisilietimai. Būtent todėl masažai Panevėžyje ...