Antradienis , 27 spalio 2020
Pagrindinis / Verslas / Keleivių pervežimas mikroautobusu

Keleivių pervežimas mikroautobusu

mikroautobusas

Mikroautobusai naudojami skirtingose verslo ir viešųjų paslaugų srityse, pradedant krovinių ir keleivių gabenimų ir baigiant darbuotojų pervežimu ir mokykliniais autobusiukais. Kasmet Lietuvoje mikroautobusais pervežama be galo daug siuntų ir keleivių tarp tų šalių į kurias dažniausiai emigruoja mūsų tautiečiai, tai Anglija, Norvegija, Vokietija, Airija ir kitos vakarų Europos šalys. Su naujausiais patogiais daugiaviečiais mikroautobusais transporto paslaugos galima teikti labai aukštos kokybės lygiu nes tai patogu ne tik keleiviams bet ir vairuotojams. Mikroautobusai pagal paskirtį skirstomi į skirtus trumpoms kelionėms, tarpmiestinius ir kelioninius kurie turi daug komforto įrangos.

Keleiviams pervežti naudojami dyzelinu varomi 150-200 arklio galių galingumo mikroautobusai kurių talpa gali būti iki 32 keleivių. Tokia mašina yra virš 6 metrų ilgio ir joje galima įlipti laiptais su į šoną atsiverčiamomis durimis, gale yra nedidelis 2 kubinių metrų bagažo skyrius. Naujuose modeliuose jau įrengiamos elektra valdomos durys, elektrinės sėdynės, automatiškai nusileidžiantys laipteliais ir oro kondicionavimo sistema visoms salono zonoms. Tokias transporto priemones perka taksi įmonės ir tie kurie vežioja žmones į oro uostus. Šio tipo mikroautobusai turi vieną trūkumą, dėl mažo bagažinės ploto keleivių bagažas yra ribojamas ir į saloną priimami tik nedidelio dydžio lagaminai kuriuos galima patalpinti po sėdynėmis.

Tarptautiniams pervežimams naudojamuose mikroautobusuose rasite audio ir video grotuvus, zoninį oro kondicionavimą, USB jungtis telefono pakrovimui, kelionės komfortą pagerina pneumatinė pakaba. Vairuotojo darbo vieta yra aprūpinta saugumo priemonėmis kurios neleidžia atitraukti dėmesio ar užsnūsti, laiku sustabdyti mikroautobusą o ką jau kalbėti apie daugiapakopę pavarų dėžę maksimaliam komfortui. Lietuvos įmonės pervežančios keleivius savo transporto priemonėse montuoja ir dujų įranga taip taupydamos veiklos kaštus bet ir prisidėdamos prie mažesnės taršos. Deja tokios paskirties automobiliams gamintojai dar tik prieš kelis metus pradėjo siūlyti kombinuotus variklius su hibridiniais varikliais tačiau jų kaina yra didelė ir jie skinasi kelia labai sunkia. Tokių keleiviams skirtų mašinų poreikis aktualus tik miestuose kur išvystytas pakrovimų stotelių tinklas ir galima suderinti maršrutus nes viena pamaina galima nuvažiuoti 100-130 kilometrų.

Taip pat skaitykite

Kur pirkti ir kaip rasti tinkamiausias POS sistemas?

Kadangi šiuo metu kasos aparatai yra būtini visose vietose, kur teikiamas aptarnavimas, natūralu, kad verslininkai ...