Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Renginiai / Keli punktai, kodėl organizuojant renginius svarbu sklandumas

Keli punktai, kodėl organizuojant renginius svarbu sklandumas

renginysĮvairūs videoprojektai, scenarijaus rašymas, visokiausių dalykų apgalvojimas – tai dalykai, nesvetimi organizuojant renginius. Su šiuo teiginiu sutiktų ir Videoprojektai.lt specialistai. O mes pateiksime keletą punktų, atsakančių į klausimą, kodėl gi svarbu, kad viskas būtų sklandu.

Kas yra sklandumas? Kai sriuba neišbėga iš puodo? Kai į darbą nukeliaujate be kamščių? Kai kitą dieną po apsilankymo sporto salėje lengvai skauda raumenis? Kai spaudžiant dvidešimties laipsnių šaltukui lengvai užvedate automobilį? Kai intensyviai visą dieną naudojant telefoną jis neišsikrauna? Ko gero, visi šie dalykai reikštų sklandumą. O vardyti galima ir daugiau. Bet pereiname prie renginių temos

Kiekvienas tikisi, kad renginys bus geras. Jeigu jau nusprendėte praleisti vakarą koncertą, veikiausiai esate pasiruošę paklausyti mėgstamų dainų. Negalvojate, kad pasirodymas bus abejotinas. O jeigu organizavimas sklandus, tai gero renginio tikimybė kur kas didesnė.

Rengėjai turi atlikti įvairius darbus. Rūpinamasi visokiausiais dalykais. O kai procesas be didelių trikdžių, galima normaliau susikoncentruoti, negalvoti apie tūkstantį šimtą neatliktų užduočių, apie penkis šimtus mažų ir didelių galvosūkių.

Stengiamasi nevėluoti. Jeigu tam tikras renginys numatytas balandžio 1 d., tai jis paprasčiausiai negali vykti balandžio 2 d. Kai darbai sklandūs, tai ir nevėluojama.

Kai viskas einasi pagal planą, tai ir vienas kitas nesklandumas mažiau sutrukdo. O jeigu iš grafiko jau seniai išklysta, tai kiekviena nauja problema primena kortų namelio griuvimą.

Ne paslaptis, kad šioje temoje itin svarbus vienas žodis – profesionalumas. Ši sąvoka susijusi su gausybe kitų aspektų. Čia nesvetima ir patirtis, ir nusiteikimas, ir atsakingumas. Ir tai anaiptol nėra viskas, ką dera paminėti.

Dar pridurtinas ir toks dalykas: aktualus ne tik specialistų įdirbis, bet ir gera, kokybiška technika. O šiais klausimais neprošal kreiptis į „Videoprojektų“ komandą.

Jeigu domina renginių organizavimas ar aktualu išsinuomoti projektorių, jums tikrai pravartu susisiekti su Videoprojektai.lt specialistais. Čia nereikės atsakymų ieškoti kaip su žiburiu. Galima teigti, jog atsakymai kone patys ateina. Ir organizaciniai procesai nekelia didelio streso, ir užduotys, rodos, stabiliai įgyvendinamos, ir nuo grafiko neatsiliekama, ir apskritai nereikia imtis plano B, nes planas A veikia kuo puikiausiai (gal net geriau, nei tikėtasi).

Yra šimtai punktų, kuriuos būtų pravartu aptarti. Tačiau tikėtina, kad taip ir visa straipsnių serija ar net stora knyga išeitų. Tad šiam kartui tiek. Tie keli išrutulioti teiginiai skatina truputį kitaip pažvelgti į organizavimą – į pačią sąvoką ir į kontekstą. O pastarasis neretai primena kosmosą. Kodėl? Todėl, kad jis labai platus. Bet įsigilinus į temą atrandami puikūs sprendimai. Ar konferencija, ar kito žanro renginys tampa toks, kokio norima. Toks, apie kurį vėliau sakoma „pateisino lūkesčius“.

 

 

 

Taip pat skaitykite

Baltijos šalių grupių konkursu tapęs „Novus“ skelbia registracijos pradžią

Pernai Vilniaus menų fabrike „Loftas“ startavęs muzikos inkubatorius „Novus“ grįžta – gerokai ūgtelėjęs ir sustiprėjęs. ...