Šeštadienis , 28 gegužės 2022
Pagrindinis / Verslas / Keltų bilietai į Suomiją rezervacija

Keltų bilietai į Suomiją rezervacija

Suomija – viena iš populiariausių krypčių, kur žmonės keliauja pailsėti, gerai pailsėti ir pasigrožėti nuostabiais gamtos vaizdai. Čia galima ne tik pamatyti žymiuosius šiaurės elnius, bet ir aplankyti Kalėdų senelį. Taip pat čia traukia žvejybos fanatai, kurie tikisi pagauti savo gyvenimo laimikį. Tad kiekvienas šioje šalyje gali atrasti tokias pramogas ar tokį poilsį, kuris ne tik atitinka pomėgius, bet ir poreikius.

 Į Suomijos pagrindinius miestus galima keliauti labai komfortiškai ir patogiai, nes iš Estijos, sostinės Talino jūrų uosto, vienu populiariausių maršrutu Tallinn Helsinki, plaukiant keltu. Tai labai patogus būdas keliauti, nes keltu galite keliauti nuosavu transportu su visa šeima.

 Plaukimus keltu į Helsinkį, tikrai neprailgs, ne kelionė trunka tik keletą valandų. Kelte galėsite pasimėgauti kava ir skaniu maistu, kol pasieksite savo tikslą. Taip pat galėsite pasimėgauti puikiu vaizdu, plaukiant kas patinka tikrai visiems. Kelionės jūrų keltais iš Talino į Helsinkį yra vykdomos beveik kiekvieną dieną, keletą kartų per dieną. Tad galite pasirinkti jums patogų laiką, jis gali pasikeisti dėl nepalankių oro sąlygų. Tad rekomenduojame, prieš kelionę keltu atvykti bent valandą anksčiau ir užsiregistruoti kelionei, taip pat galite pasitikslinti tvarkaraštį ar jūsų pasirinktas jūrų keltas planuoja išvykti laiku. Tad leiskitės į kelionę su visa šeima ar darbo reikalais ir atraskite Suomiją, kur gausu lankytinų istorinių vietų ir pramogų, visiems šeimos nariams. Taip pat atraskite ir suomišką gastronomijos pasaulį, kur atrasite ir keistų mums neįprastų skonių. Patirkite įsimintinų nuotykių ir patirkite atradimų džiaugsmą, pažindami šiaurės Europos šalies kultūrą, apipintą mitais, paslaptimis ir juokingais pasakojimais, apie išskirtinį suomišką lėtumą.

Taip pat skaitykite

Kiek kainuoja kremavimo paslaugos?

Toks klausimas gali iškilti praktiškai kiekvienam susidūrus su artimo žmogaus mirtimi. Tuo labiau, kad toks ...