Trečiadienis , 28 liepos 2021
Pagrindinis / Gyvenimas / Ko reikia, kad namuose būtų jauku?

Ko reikia, kad namuose būtų jauku?

interjerasAr namie jauku, priklauso nuo daugybės dalykų. O apie tai prakalbus neprošal paminėti TavoSapnas – elektroninę parduotuvę, pasitinkančią gausiu patalynės, užuolaidų ir kitų prekių asortimentu.

Tai nėra daiktas…

Jaukumas nėra daiktas, kurį būtų galima apibūdinti kaip gražų. Tai nėra daiktas, kuriam skirtume daug pinigų (bet skiriame daiktams, kurie jį gali suteikti). Jaukumą sunku įkainoti. Tačiau kokia nors interjero detalė yra pajėgi paversti erdvę žymiai jaukesne. Skamba pernelyg metaforiškai, pernelyg gražiai? Gal, bet mintis iš esmės teisinga! Štai iš TavoSapnas įsigyta lovatiesė – ne tik miegamojo atnaujinimas, bet ir nuostabios poilsio oazės kūrimas. Kad ir kokie pavargę grįžtate namo, puiki lovatiesė suteikia naujų jėgų, o kai ateina laikas miegoti, kaip tik apima malonus mieguistumas. Sakote, tai idealus ir, deja, tik utopinis scenarijus? Jokiu būdu! Jaukus poilsis įmanomas. Ir jis anaiptol nėra utopinis.

Pinigai ir priešpriešos

Kai siekiant malonios atmosferos teigiama, jog geras rezultatas įmanomas tik skiriant gausybę pinigų, atsiranda prieštaravimų.

Ko reikia, kad namie nestigtų jaukumo, kartais sunkoka apsakyti. Vis dėlto gera žinoti, kad atmosfera kuriama ne tik stambiais, brangiais dalykais. Norint pozityvumo neprivalu vykti į prabangių prekių parduotuvę ir įsigyti kažin ką prestižinio. Juk virtuvė ar svetainė atrodo miela ne todėl, kad sienos iš aukso…

Keletas pavyzdžių:

  • Manoma, kad erdvė pasikeistų užsisakius naują virtuvės baldų komplektą, bet vaizdas į gerąją pusę pakinta ir investuojant mažiau, pavyzdžiui, įsigijus kavinuką ar rankšluosčių komplektą.
  • Planuojama įsigyti keletą brangių paveikslų, mat tikimasi, kad šitokie pirkiniai nepaprastai padailintų interjerą. Visgi neprivalu skirti dešimčių tūkstančių, nes meno kūrinys – nebūtinai tas, kurio įsigijimas skausmingai kirstų per piniginę.
  • Svarstoma, kad patogi lova bus tik ta, kuri kainuoja daugiausia ir yra plačiausia. Bet ar tikrai?

Šie pavyzdžiai nereiškia, kad prireikus būsto remonto galima numoti ranka. Tačiau neprošal apgalvoti, kas iš tiesų svarbu ir ar tikrai konkrečiu atveju didesnės išlaidos lems geresnį rezultatą.

Filosofija?

Tęsiant temą priartėjama ir prie filosofijos. Nes turbūt visi klausimai daugiau ar mažiau filosofiniai, o šioje temoje, kaip jau išsiaiškinome, daugoka prieštarų.

Neretai teigiama, kad kiekvienas turi savitą filosofiją. Tai, be abejo, susiję ir su kambarių įrengimu, apstatymu. Vienam atrodo, kad jaukus būstas – trijų aukštų ir dešimties kambarių, o kitas renkasi kuklesnį variantą (ir nebūtinai dėl lėšų stokos).

Kita vertus, ne viskas giliu mąstymu pagrįsta. Gera, kai šilta. Gera, kai komfortiška. Gera, kai saugu. Tad ir kuriasi žmonės namus tokius, kuriuose gera. O svarbiausia – buvimas su artimaisiais, nepriklausomai nuo to, ar svetainėje ant sienos prikabinta brangių paveikslų, ir nepaisant televizoriaus ekrano įstrižainės.

 

Taip pat skaitykite

Apie sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus – tai, ko negirdėjote

Galvojate apie piršlybas ir sužadėtuvių žiedo pasirinkimą? O galbūt jūs jau planuojate savo svajonių vestuves ...