Sekmadienis , 28 vasario 2021
Pagrindinis / Technologijos / Kodėl reikalinga antivirusinė programa?

Kodėl reikalinga antivirusinė programa?

antivirusine

Sutrikus kompiuterio darbui, viena iš pirmųjų minčių dažnai būna – „virusai“. Tuomet pradedame galvoti, kokią antivirusinę programą naudojame ir ar apskritai ją naudojame. Jei nesirūpinome savo kompiuterio apsauga, tenka pasigailėti. Esant tokioms patogioms galimybėms, kai įsigyti internetu antivirusinę programą užtrunka vos kelias minutes, tuo nepasinaudoti yra didelė klaida. Įrodykime tai, aptardami kodėl reikalinga antivirusinė programa.

  • Kompiuteris dirbs greitai ir sklandžiai

Ne tik virusai, bet ir įvairios nereikalingos nepastebimai į kompiuterį atsiunčiamos programos, trikdo ir lėtina jo darbą. Jei kompiuteris nėra apsaugotas antivirusine programa, apie jį veikiančias kenksmingas programas iš pradžių galime net nežinoti. Palaipsniui jos pradeda trikdyti kompiuterio darbą, lėtina jo veikimą. Laiku jų nepašalinus ir neįdiegus antivirusinės programos, jų poveikis gali sugadinti net ir kompiuterio vidaus komponentus, tokius kaip procesorius ar pan.

  • Kompiuteris nebus apkraunamas

Įvairios iššokančios programos, neaišku iš kur kompiuteryje atsirandantys failai – tai požymiai, kad tikriausiai kompiuteris yra veikiamas virusų ar kenkėjiškų programų. Tai, kad jos apkrauna kompiuterį, dar tik pradžia, palyginus su tuo, kokios žalos jos gali pridaryti laiku nesiėmus veiksmų.

  • Asmeniniai duomenys bus saugūs

Atlikdami bankinius mokėjimus ar kitais tikslais suvesdami savo asmeninius duomenis, be antivirusinės programos galite net  nepastebėti, kaip jie gali būti pasisavinti. To pasekmės gali būti nuo neteisėto prisijungimo prie jūsų banko sąskaitos iki paskolų ėmimo jūsų vardu. Antivirusinė programa apsaugo nuo tokio poveikio ir neleidžia nuskaityti jokių asmeninių duomenų.

Šios pagrindinės priežastys parodo, kad antivirusinė programa yra būtina visiems kompiuteriams, nesvarbu ar jie naudojami darbo, laisvalaikio tikslams ar vaikų poreikiams. Bet kuriuo atveju kompiuteriui reikalinga apsauga, jei norite išvengti įvairių nesklandumų ir žalos.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinių įrengimas

Šiandien bet kuris žmogus turintis bent kiek didesnį stogo plotą ar laisvos vietos sklype gai ...