Antradienis , 27 spalio 2020
Pagrindinis / Verslas / Kodėl verta rinktis čerpes?

Kodėl verta rinktis čerpes?

čerpės

Čerpės – vienos iš seniausių priemonių, naudojamų stogams dengti, naudojamos dar nuo Antikos laikų ir per daugelį amžių beveik nepraradusios savo populiarumo. Šiuolaikinės technologijos žinoma palietė ir šią sritį, todėl atsirado gerokai didesnis čerpių pasirinkimas, tiek kalbant apie spalvų gamą, tiek ir apie gamyboje naudojamas medžiagas. Visgi vienos populiariausių išlieka natūralios čerpės, tarp kurių yra laiko išbandytos keramikinės bei kiek trumpiau naudojamos betoninės. Kas gi lemia tokį didelį čerpių populiarumą ir kodėl jos taip dažnai pasirenkamos stogų dengimui?

Ilgaamžiškumas yra vienas pagrindinių čerpių privalumų. Tuo galima įsitikinti žiūrint į senovinių rūmų ir pilių stogus. Nors keramikinių čerpių gamybos technologijos per daugelį metų iš esmės nesikeitė, tačiau dėka kai kurių naujų priedų, jos tampa dar stipresnės ir atsparesnės išoriniams poveikiams.

Būtent atsparumas ir yra ne ką mažiau svarbus faktorius, įtakojantis čerpių pasirinkimą. Joms nėra baisus nei karštis, nei šaltis, nei jokie krituliai. Jos yra nedegios bei puikiai sulaiko šilumą, kas ypač praverčia karštomis vasaromis ir šaltomis žiemomis. Taigi kokybiškai sudėtas čerpinis stogas jums pratarnaus labai ilgai ir nereikalaus ypatingos priežiūros.

Be visa to, čerpės yra gan universalios ir spalvų atžvilgiu. Originaliai, keramikinių čerpių spalva yra priklausoma nuo naudojamo gamyboje molio, kuris po deginimo krosnyse tampa įvairių raudonų atspalvių. Tačiau padengiant jas papildomai spalvotu moliu arba glazūra, galima joms suteikti gerokai daugiau atspalvių. Tas pats liečia ir betonines čerpes, kuriose spalva koreguojama mineralinių pigmentų pagalba. Čerpių kaina dažniausiai priklauso būtent nuo gamyboje naudojamų medžiagų ir priedų, kas leidžia pasirinkti tiek pigesnį, tiek ir brangesnį variantą. Būtent todėl čerpės išlieka pirmu pasirinkimu stogo dengimui visame pasaulyje.

 

 

Taip pat skaitykite

Kur pirkti ir kaip rasti tinkamiausias POS sistemas?

Kadangi šiuo metu kasos aparatai yra būtini visose vietose, kur teikiamas aptarnavimas, natūralu, kad verslininkai ...