Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Gyvenimas / Kokios kačių prekės yra svarbiausios

Kokios kačių prekės yra svarbiausios

Nusprendėte įsigyti katę? Tuomet sveikiname! Neilgai trukus jūsų kasdienį gyvenimą papildys nuostabus ir meilus augintinis, kuris suteiks jums daug džiaugsmo ir nepamirštamų akimirkų. Tačiau prieš parsivežant savo naująjį augintinį namo, turėtumėte žinoti, kokios kačių prekės internetu galėtų būti svarbiausios ir kurias iš jų jums reikėtų įsigyti pirmiausia.

Katės transportavimo priemonė

Pirmiausia jums reikia pasirūpinti katės transportavimo priemone. Net jei artimiausiu metu neplanuojate leistis į keliones drauge su savo kate, jums vis tiek reikės ją parsivežti namo ir reguliariai apsilankyti pas veterinarą. Todėl svarbu įsigyti patogų ir saugų katės transportavimui skirtą krepšį, kuprinę arba boksą.

Rinkitės tokį, kuriame būtų pakankamai ventiliacijos angų ir erdvės katei. Naudinga atsižvelgti ir į krepšio ar kuprinės atidarymą. Kai kurios katės nemėgsta būti transportuojamos, todėl tokiais atvejais per viršų į krepšį ar kuprinę katę įkelti galėtų būti daug paprasčiau.

Kačių tualetas

Labai svarbu, kad užtikrintumėte, jog jūsų katė turėtų vietą, kurioje galėtų saugiai ir patogiai atlikti visus gamtinius reikalus. Kiek kačių tualetų reikėtų įsigyti, priklausys nuo jūsų būsto ir nuo to, kiek kačių planuojate turėti. Jei auginate vieną katę, rekomenduojama įsigyti du kačių tualetus, kuriuos pastatytumėte skirtingose namų vietose.

Kokį kačių tualetą nuspręsite pasirinkti, priklausys nuo jūsų katės amžiaus, dydžio, sveikatos būklės ir individualių poreikių. Vienos katės labiausiai mėgsta uždarus kačių tualetus, kai tuo tarpu kitos pirmenybę teikia atviriems kačių tualetams. Be to, vertėtų atsižvelgti ir į katės įpročius, pvz., ar ji linkusi intensyviai ir smarkiai kapstyti kraiką, ar ji nori gerai matyti aplinką, kuomet yra kraiko dėžutėje, ir kt.

Tačiau šiuos dalykus išsiaiškinsite tik tuomet, kai įsigysite katę, todėl gali tekti išbandyti ne vieną kačių tualetą, kol atrasite geriausiai tinkantį jūsų katei. Galiausiai nepamirškite atsižvelgti į katės tualeto išmatavimus – kačių tualetas turi būti bent pusantro karto ilgesnis už katę, kad ji galėtų patogiai apsisukti. Ir, žinoma, įsigykite kačių kraiką, pradžioje išbandydami smulkių dalelių bekvapį kraiką.

Kačių maisto ir vandens dubenėliai

Kačių maisto ir vandens dubenėlių pasirinkimas taip pat priklauso nuo kiekvienos katės poreikių. Tačiau svarbu, kad dubenėliai būtų pakankamai platūs ir ne per daug gilūs. Katės jaučia didelį diskomfortą, jei jų ūsai ėdant ar lakant liečiasi prie dubenėlio kraštų. Taip pat kai kurios katės nemėgsta ėsti ir lakti žemai palenkusios galvą, todėl gali reikėti įsigyti paaukštintus dubenėlius. Kadangi katės mėgsta tekantį vandenį, galite išbandyti ir kačių girdyklą fontaną.

Kačių maistas

Būtina rinktis kačių maistą, kuris atitiktų jūsų katės amžių, veislę ir sveikatos būklę. Mažiems kačiukas reikia kitokių maistinių medžiagų nei suaugusioms katėms. Lygiai taip pat skiriasi kačių maistas, kuriuo reikia šerti sterilizuotas ir kastruotas kates. Todėl visuomet naudinga pasitarti su veterinarijos gydytoju, kuris galėtų rekomenduoti jūsų katei geriausiai tinkantį kačių maistą.

Kačių žaislai

Katėms būtina suteikti pakankamai pramogų, kurių metu jos galėtų išsikrauti ir kartu palaikytų savo optimalią fizinę formą. Galite išbandyti įvairius kačių žaislus – pradedant žaislinėmis pelytėmis, žuvytėmis, spyruoklėmis su plunksnomis ir baigiant interaktyviais kačių žaislais, kamuoliukais ar lazdelėmis su plunksnomis. Tačiau visų svarbiausia, kad reguliariai žaistumėte kartu su savo kate, tokiu būdu užmegzdami glaudesnį ryšį ir padėdami jai lengviau socializuotis.

Kačių draskyklės

Katėms reikia vietos, kurioje jos galėtų galąsti savo nagus, todėl jei nenorite, kad jūsų baldai taptų katės taikiniu, turėtumėte parūpinti jai draskyklę, o visų geriausia, jei ji jų turėtų ne vieną. Vienose namų dalyse galite pastatyti draskyklę su nedideliu stovu, o labiausiai jūsų katei patinkančioje erdvėje pastatyti didelę kompleksinę draskyklę-namelį, kuris suteiktų jai vietos laipioti, draskyti, žaisti ir patogiai ilsėtis.

Tačiau renkantis kačių draskyklę labai svarbu, kad ji turėtų tvirtą pagrindą ir būtų pagaminta iš kokybiškų bei patvarių medžiagų, kad katė ant jos laipiodama, draskydama, sėdėdama ir gulėdama jaustųsi saugiai ir komfortiškai.

Katės guolis

Katės mėgsta turėti patogią ir saugią vietą, kurioje galėtų atsipalaiduoti ir pailsėti. todėl naudinga savo katei parūpinti ir katės guolį. Galima rinktis tiek iš atvirų, tiek ir iš uždarų kačių guolių asortimento – viskas priklauso nuo to, kokie bus jūsų katės poreikiai. Todėl kartais gali prireikti išbandyti daugiau nei vieną katės guolio modelį. Tačiau svarbu, kad katės guolis atitiktų jūsų augintinio dydį, būtų patogus ir laikomas toje namų vietoje, kurioje jai labiausiai patinka snausti.

Taip pat skaitykite

Plaukų dažai: kaip išsirinkti geriausius?

Plaukų dažymas gali arba pradžiuginti rezultatu, arba nuvilti. Daugelis moterų pastebi, kad dažant plaukus namuose, ...