Ketvirtadienis , 20 vasario 2020
Pagrindinis / Technologijos / Laikrodis „Instagram‘e“ ir gyvenime…

Laikrodis „Instagram‘e“ ir gyvenime…

laikrodis

Ką rasite laikrodžių parduotuvėje Chronos.lt?

Žmonės noriai fotografuoja ir fotografuojasi. Dabar tokie laikai? Galbūt? Tačiau visko suversti laikotarpiui nederėtų. Racionali priežastis, kodėl internete knibžda gausybė nuotraukų, yra išmanieji telefonai. Pastaraisiais metais jų kameros tiek ištobulintos, kad pavyksta padaryti puikių fotografijų. O išpopuliarėjus socialiniam tinklui „Instagram“ susidomėjimas nuotraukomis dar labiau išaugo.

Ar pastebėjote, kokį didelį vaidmenį minėtame socialiniame tinkle atlieka apranga ir aksesuarai? Pavyzdžiui, laisvalaikio aprangos stilių pabrėžia spalvingas laikrodis. O štai prabangiu kostiumu pasipuošęs asmuo demonstruoja ant riešo segimą klasikinio dizaino laikrodį. Vienais atvejais aksesuaras papildo nuotrauką, kitais atvejais būtent laikrodis tampa pagrindiniu objektu. Vadinasi, aksesuarų tema – reikšminga. O kur nusipirkti visapusiškai gerą aksesuarą, kuris džiugintų tiek patogumu, tiek estetika? Apsilankykite https://chronos.lt/.

Kodėl čia? Todėl, kad asortimentas platus, modelių nemažai, informacijos nestinga. Be to, parduotuvė veikia ne pusmetį ir ne metus ir yra teigiamai įvertinta pirkėjų. Paprasčiau šnekant, esama daugybės privalumų, kurie pripažįstami ir kuriais naudojamasi.

O ką rasite konkrečiai? Ir „Vostok Europe“, ir „Zeppelin“, ir „Frederique Constant“, ir kt. Gausa čia nesvetima, modelių variacijos traukiančios dėmesį. Netgi gali pasirodyti, kad išsirinkti labai sudėtinga. Bet ar kas nors kada nors skundėsi, kad asortimentas neva per platus? Tikriausiai ne.

Internetas ir realybė

Pristačius nuotraukų diskursą ir užsiminus apie Chronos.lt verta dar kiek pasigilinti į fotografijų internete klausimą. Nes neabejotinai esate žvalgęsi po vieno ar kito žmogaus socialinio tinklo paskyrą. O ten turbūt ir koks laikrodis figūruoja. Gal net ne vienas, mat kai kurie asmenys linkę keisti aksesuarus pagal progą.

Ar internetas skiriasi nuo realybės? Tiesą sakant, tiek vienur, tiek kitur aksesuarai atrodo puikiai. Jei tai stilingas daiktas, jo dizainas bus žavus tiek vienoje, tiek kitoje plotmėje. Tad laikrodis gali nestokoti stilingumo tiek „Instagram‘e“, tiek gyvenime.

Kokios kainos?

Natūralu, kad domitės kainomis. Tačiau nepasakysime „laikrodžiai kainuoja po šimtą eurų“. Nepasakysime, kad jų kainos svyruoja nuo trisdešimties iki penkiasdešimties. Nes taip nėra. Trisdešimt devyni eurai, penki šimtai dvidešimt, tūkstantis keturi šimtai dvidešimt devyni, septyniasdešimt penki, keturi šimtai aštuoniolika – visi šie skaičiai gali būti kokio nors laikrodžio suma eurais. Ji gali būti ir tokia: penkiolika tūkstančių…

Tikslingiausia atsakyti, jog kainos įvairios. Kaip ir patys aksesuarai, atkeliaujantys iš skirtingų šalių ir atstovaujantys vis kitokiam stiliui. Gera, tiesiog malonu, nuostabu, kai yra ką rinktis!

 

 

Taip pat skaitykite

Mobiliųjų telefonų istorija: keli mūsų atmintyje labiausiai įstrigę mobilieji telefonai

Mobilieji telefonai yra labai svarbi mūsų gyvenimo dalis, todėl dažniausiai būna sunku pagalvoti apie gyvenimą ...