Šeštadienis , 20 liepos 2024
Pagrindinis / Kinas / „LEMON JOY“ PRISTATO TITULINĘ ALBUMO IR KONCERTŲ TURO DAINĄ

„LEMON JOY“ PRISTATO TITULINĘ ALBUMO IR KONCERTŲ TURO DAINĄ

Praėjusių metų pabaigoje su nauju albumu sugrįžusi grupė „Lemon Joy“ išleido naują radijo singlą — titulinę albumo dainą „Willkommen“. Būtent su šiuo kūriniu grupė praėjusį savaitgalį užlipo į M.A.M.A. sceną Kaune „Žalgirio“ arenoje ir pasirodymo metu elegantiškai jį sujungė su savo hitu „Mylėt tave taip beprotiška ir keista“.

„Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas tą vakarą į sceną lipo ir dar kartą — atsiimti M.A.M.A. apdovanojimo už ankstesnį grupės singlą „Be atšvaitų“, kurį AGATA pripažino klausomiausia portalo „Pakartot.lt“ metų daina.

„Lemon Joy“ atlieka „Willkommen“ M.A.M.A. apdovanojimu metu (Dainiaus Čėplos nuotr.).
„Lemon Joy“ atlieka „Willkommen“ M.A.M.A. apdovanojimu metu (Dainiaus Čėplos nuotr.).

Praėjusį penktadienį visose skaitmeninėse muzikos parduotuvėse ir grotuvuose pasirodė „Willkommen EP“, kuriame skamba dainos „Willkommen“ radijo versija kartu su „Sweet Euphony“, RdSd ir Karolio remiksais. Dainos „Willkommen“ remiksų konkursą surengė „Power Hit Radio“, o nugalėtoju tapo „Sweet Euphony“, kurio remiksas ir grojamas šios radijo stoties eteryje. Dar du grupei labiausiai patikę remiksai pateko į praėjusį penktadienį oficialiai išleistą EP.

„Kai pamačiau, kad yra galimybė remiksuoti legendinės Lietuvos grupės „Lemon Joy“ dainą, ir dar naują, titulinį albumo kūrinį, negalėjau atsispirti pagundai“, — sakė „Sweet Euphony“ pasivadinęs Artūras Marcinkevičius. „Kūrinio tempas ir vokalas tinkami klubiniam skambesiui, bet nujaučiau, jog dauguma dalyvių eis būtent ta linkme, todėl nusprendžiau paeksperimentuoti. Mėgstu gilesnį, svajingesnį ir tuo pačiu melodingą skambesį, būtent tokį remiksą įsivaizdavau ir bandžiau perteikti. Labai džiaugiuosi, kad mano darbas patiko ir Igoriui Kofui, ir „Power Hit Radio“ komandai, ir klausytojams. Man, kaip kūrėjui, tai labai didelis komplimentas.“

Vasario 15 dieną koncertu Vilniuje „Compensoje“ „Lemon Joy“ pradės savo turą „Willkommen“, kuriame atliks mylimiausias naujas dainas ir didžiausius hitus. Jau išpirkti visi bilietai į koncertus vasario 25 dieną Klaipėdoje ir kovo 3 dieną Kaune. Grupė paskelbė papildomą koncertą Kaune „Renginių oazėje“, kuris įvyks kovo 2 dieną. Kovo 10 dieną „Lemon Joy“ pasirodys Šiauliuose „Saulėje“, kur bilietų taip pat artimiausiu metu turėtų nebelikti.

O kaip jums patinka dainos „Willkommen“ remiksai?

# Lemon Joy | Willkommen (Sweet Euphony Remix):

# Lemon Joy | Willkommen (RdSd Remix):

# Lemon Joy | Willkommen (Karolis Remix):

Taip pat skaitykite

Lankomės Panevėžyje. Ką čia veikti?

Nors Panevėžys nėra labiausiai šalies lankomas miestas, tačiau ir čia gyvenantys, ir tie, kurie čia ...