Antradienis , 5 gruodžio 2023
Pagrindinis / Įvairenybės / Matt Ross – geriausias režisierius

Matt Ross – geriausias režisierius

Šį savaitgalį iškilmingai baigęsis Kanų kino festivalis amerikiečių režisieriui Mattui Rossui tapo triumfo vakaru. Naujausias jo filmas „Šaunusis kapitonas“ (orig. „Captain Fantastic“ Kanuose buvo sutiktas galingomis ovacijomis ir pelnė jam geriausio režisieriaus prizą.

„Per pastarąsias keturias dienas Kanuose miegojau vos keturias valandas, todėl jaučiuosi tarsi pakibęs tarp dangaus ir žemės. Esu toks sujaudintas ir laimingas dėl šio įvertinimo, tai viena laimingiausių mano dienų“, – džiaugsmo dėl garbingo įvertinimo neslėpė režisierius M. Rossas.

Filmas „Šaunusis kapitonas“
Filmas „Šaunusis kapitonas“

M. Rosso darbai Lietuvos žiūrovams puikiai žinomi – kino teatruose buvo rodomi jo filmai „Aviatorius, „Labos nakties ir sėkmės“, „Amerikos psichopatas“, „Dvylika beždžionių“, „Šalin meilę“ ir kiti. Naujausia jo drama, debiutavusi „Sundance“ kino festivalyje, pasakoja apie ekscentrišką šeimą, kuri po ilgų gyvenimo metų praleistų laukinėje gamtoje bus priversta išmokti gyventi… laukiniame didmiestyje.

Toli nuo civilizacijos ir miesto šurmulio su šešiais vaikais įsikūręs Benas (akt. Viggo Mortensen) gūdžiuose Ramiojo vandenyno Šiaurės vakarų miškuose susikūrė asmeninį Rojų. Kerinčio grožio gamtoje savo vaikus jis rūpestingai mokė išgyvenimo laukinėje gamtoje pamokų – kaip susimedžioti maistą, kaip iš vėjo gūsio suprasti, koks rytoj bus oras ir panašių įgūdžių. Tačiau vieną dieną viskas pasikeičia.

Benas priverstas palikti savo Rojų ir keltis į triukšmingą miestą. Grįžus į realų pasaulį jam teks susidurti su didžiausiu iššūkiu gyvenime – išmokti gyventi nenuspėjamomis didelio miesto sąlygomis ir šeimą auginti ant pilko asfalto grindinio.

Dramoje vaidina „Oskaro“ nominantas Viggo Mortensenas, taip pat aktoriai Samantha Isler, Steve Zahn, Charlie Shotwell ir kiti.

Drama „Captain Fantastic“  Lietuvos kino teatruose bus rodomas nuo 2016 metų rugsėjo 2 dienos.

Filmo filmas „Šaunusis kapitonas“  anonsas:

Taip pat skaitykite

Langų valymas: viskas, ką turime žinoti

Kai kalbama apie namų ruošos darbus, langų valymas daugeliui žmonių dažnai lieka paskutinėje sąrašo vietoje. ...