Sekmadienis , 19 gegužės 2024
Pagrindinis / Verslas / Mažiau palikto CO2 pėdsako su ekologiška šviesdėže ir tūrinėmis raidėmis

Mažiau palikto CO2 pėdsako su ekologiška šviesdėže ir tūrinėmis raidėmis

Šviesdėžės ir tūrinės raidės yra plačiai naudojami produktai ne tik reklamos tikslais, bet ir įvairiuose renginiuose. Jų naudojimo mastas yra tikrai didelis, tad tai tik paskatina dar labiau kalbėti apie šviesdėžių ir tūrinių raidžių gamybos įtaką aplinkai. Šiandien vis daugiau ir daugiau kalbama apie įvairias ekologines problemas, ieškoma jų sprendimo būdų, siekiama kuo įvairesniais būdais kurti tvarius produktus, taip kuriant saugią ir švarią aplinką, kurioje gyvename. Tikime, kad visi – tiek gamintojai, tiek pirkėjai – yra atsakingi už tvarumo puoselėjimą, tad pradedame nuo savęs ir siekiame sumažinti šviesdėžių ir tūrinių raidžių gamybos metu sukeliamo neigiamo poveikio aplinkai mastą bei pradėti taikyti aplinkai draugiškesnes technologijas ir medžiagas.

Gaminant tūrines raides ir šviesdėžes įprastu būdu yra sunaudojamas didelis kiekis aplinkoje sunkiai yrančio plastiko, taip pat išmetamas didelis kiekis atliekų. Negana to, produktai kuriami naudojant chemines medžiagas, o taip skatinamas aplinkos toksiškumas, nes į ją dauguma tų medžiagų patenka ir ją teršia. Taip pat gaminant šviesdėžes bei tūrines raides įprastu būdu susiduriama ir su aplinkos rūgštėjimo problema. Tyrimai rodo, kad anglies dioksido dujos yra pagrindinė vandenynų rūgštėjimo problema, o gaminant minėtus produktus įprastu gamybos būdu ir neieškant alternatyvų, į aplinką išskiriamas didelis kiekis šių kenksmingų anglies dioksido dujų.

Spirit atliko pirminių pagamintų tūrinių raidžių bei šviesdėžių poveikio aplinkai tyrimą ir įvertinę rezultatus priėmėme sprendimą liuminescencines lempas pakeisti LED šviesos diodais, taip pat atsisakyti suvirinimo procesų, visiškai pereinant prie sutvirtinimo elementų naudojimo, taip pat pasirinkome mažinti cheminių medžiagų sunaudojimą atsisakant klijų tūrinių raidžių surinkime, juodojo metalo kampus keisti į aliuminio kampus, o juodojo metalo profilius keisti į lankstomus aliuminio profilius, galiausiai priėmėme sprendimą mažinti sunaudojamų žaliavų kiekį dalį 8 PVC plokštės pakeičiant 3 mm.

Siekdami skatinti tvarumą pritaikėme ekologinį šviesdėžių ir tūrinių raidžių projektavimą bei pakeitėme technines specifikacijas, dėl to šiandien turime naujas Spirit šviesdėžes ir tūrines raides, gerinančias aplinkosauginį veiksmingumą. Sumažinome nereikalingų žaliavų panaudojimo mastą, taip pat išskiriamų anglies dioksido dujų kiekį, sunaudojamų cheminių medžiagų kiekį, energijos sąnaudas, tad šie produktai, kuriuos pristatome Jums dabar yra kur kas tvaresni bei ekologiškesni.

Spirit siekiame skatinti ir palaikyti žiedinę ekonomiką, tad prie mūsų prisidėti galite ir Jūs. Rinkitės mūsų kuriamus produktus ir mažinkime aplinkos užterštumą kartu!

Taip pat skaitykite

Kodėl tinkamas dizainas gali padėti vizitinėms kortelėms?

Per gyvenimą gauname šimtus vizitinių kortelių, tačiau daugumą, net nesusimąstę, iš jų pametame ar net ...