Trečiadienis , 17 rugpjūčio 2022
Pagrindinis / Gyvenimas / Naujausio „Colours of Bubbles“ albumo premjera – Panevėžio moterų pataisos namuose

Naujausio „Colours of Bubbles“ albumo premjera – Panevėžio moterų pataisos namuose

Lietuvos roko grupė „Colours of Bubbles“ prisipažino, kur ir kada pirmą kartą gyvai pristatys savo naujausią albumą „She is the Darkness“. Daugiau kaip metus kurto disko premjera kovo 8 dieną įvyks Panevėžio moterų pataisos namuose.

„Tai tamsi ir nevienareikšmiškai visuomenės vertinama vieta. Čia gyvenančios moterys dažnai pamirštamos, tačiau svarbiausia, kad jos už savo nusikaltimus jau atlieka bausmę. Mūsų pasirodymo tikslas – įrodyti, kad muzika neturi nei sienų, nei barjerų. Todėl manome, kad bus simboliška, jog tokią dieną savo albumą pirmą kartą sugrosime būtent čia“, – apie grupės pasirinktą vietą albumo pristatymui kalbėjo kolektyvo vokalistas Julijus Aleksovas.

„Colours of Bubbles“ albumas „She is the Darkness“
„Colours of Bubbles“ albumas „She is the Darkness“

Pasak muzikanto, grupei tai bus nauja, netikėta, bet labai įdomi patirtis. Julijaus Aleksovo teigimu, „Colours of Bubbles“ vaikinai tikisi, kad Tarptautinę moters dieną Panevėžio pataisos namuose susirinkusios moterys pamėgs ne tik jų muziką, bet ir užsidegs noru plačiau susipažinti su indie roko kultūra.

Iš Šiaulių kilusi grupė, kiek anksčiau kalbėdama apie naujausią savo albumą „She is the Darkness“, teigė, jog šis įrašas – tai muzikinės ironijos triumfas prieš paviršutiniškumą, kasdienybę ir nuvalkiotas klišes. Šiame diske sudėtos visos muzikantų mintys, muzikinės idėjos, išgyvenimai ir patyrimai.

Savaitės pradžioje išplatintame pranešime „Colours of Bubbles“ nariai papasakojo visą istoriją, kam ir kodėl yra skirtas šis albumas. Atskleidę, kad tamsa – tai moterų paslaptis, šiauliečiai išskyrė ir 4 dailiosios lyties atstovių kategorijas. Vieną iš kategorijų grupė pavadino moterimis – chameleonais. Pasak vaikinų, šių moterų tamsa – tai arba kaltė, arba išankstiniai nusistatymai, arba neteisingai suformuota nuomonė ir smerkiantis visuomenės požiūris.

Dėl išsamesnės „Colours of Bubbles“ pasirodymo Panevėžio pataisos namuose informacijos kreiptis šiais kontaktais: Regina Stankuvienė, tel. 8 45 578543, el. paštas: regina.stankuviene@paneveziopn.lt.

Taip pat skaitykite

TOP 10 įdomiausių lankytinų vietų pasaulyje

Visi keliautojai (ir ne tik) žino, kad pasaulis kimšte prikimštas nuostabiausių vietų, pastatų ir objektų, ...