Šeštadienis , 29 sausio 2022
Pagrindinis / Įvairenybės / Nedidelis kreditas internetu būsto remontui

Nedidelis kreditas internetu būsto remontui

Kartais kreditas internetu gali būti pati geriausia ir efektyviausia priemonė, norint pasidaryti būsto remontą ir pakelti to būsto vertą. Žinoma, remontą reikia mokėti atlikti tikslingai, gal dažnai ne patiems, o su specialistų pagalba. Remontai yra skirstomi į savo kategorijas, kurias neretai net apibrėžia įstatymai.

Kaip rūšiuojami remontai:

  • Kosmetinis. Tai remontas, kurio metu nekeičiate vidaus atraminių sienų, nekeičiate konstrukcinių lauko, fasado dalių. Tokiam remontui nereikia projekto pakeitimų;
  • Kapitalinis. Tai remontas, kurio metu gali tekti tvirtinti projektą, nes šio remonto metu gali būti daromi tokie darbai, kaip kad kapitalinių laikančiųjų konstrukcijų keitimas, taip pat fasado elementų keitimas, gali būti net paaukštinamos sienos ir pan.
  • Vidaus apdaila – kitaip vadinamas kosmetinis remontas. Kartais ja ir taip užsiimame, to net neįvardindami. Pavyzdžiui, kai neapsikentę kažkokios nešvaros ar ko, perdažome kokią sieną, nusitrynusią durų staktą ir pan.
  • Daugiabučio renovacija – tokį remontą dažnai remia tam tikri fondai.
  • Kiti.

Remontas už 300 eurų

Jeigu domina kreditas internetu būtent būsto remontui, žinokite, kad net ir už mažesnę sumą galite sutvarkyti, suremontuoti būstą ir pakelti jo vertę. Ką galima nuveikti už 300 eurų kreditą? Šių pinigų tikrai pakaks dažams ir dažymo priemonėms, norint perdažyti nors ir visus namus. Taigi, toks remontas už 300 eurų tikrai turėtų į naudą išeiti visiems aptriušusiems, prastai atrodantiems namams. Gali užtekti pinigų dar ir kokiai naujai užuolaidai ar linoleumo gabalėliu, ar durų kilimėliui.

Remontas už 500 eurų

500 eurų vertės greitas kreditas internetu gali padėti ne tik išdažyti vidų, bet ir dar patvarkyti elektros instaliacijas: suvedžioti naujus laidus, visus jungiklius, jungtukus ir pan. Tai svarbi dalis, siekiant, kad namuose būtų patogu, tačiau taip pat ir visiškai saugu.

Remontas už 2000 eurų

2000 eurų vertės paskola internetu greitai remontui jau beveik gali prikelti nedidelį namelį, kuris buvo neeksploatuojamas. Su tokia paskola ne tik atliksite minėtąją vidaus apdailą, sutvarkysite elektros instaliacijas, bet ir galėsite susitvarkyti vandentiekį, įsigyti vandens kaitinimo talpą (boilerį) ar kažkokį kietojo kuro katilą. Dalykus, kurie visgi užtikrina tam tikrą gyvenimo komfortą ir suteikia gerą jausmą, kada žinai, kad namuose gyventi jau gali, užuot mokėjęs kažkur nuomos pinigus.

Remontas už 3000 eurų

Taip pat paskola busto remontui už 3000 eurų leidžia panašiu būdu sutvarkyti ir didesnį pamirštą būstą. Arba tiesiog sutvarkyti mažesnį ir dar galbūt pakeisti langus ar duris, kas kam svarbiau. Galvojant apie investavimą ir būsto pirkimą, skolinimąsi remontui, tuomet tvarkymą ir pardavimą – tai tikrai gali būti gera investicija, jeigu būstas parinktas teisingai.

Remontas už 5000 – 10 tūkst. eurų

Galiausiai paskola internetu per 15 min. gali siekti ir didesnes sumas. Ir jeigu iš tiesų skolinatės jau solidesnius pinigus: nuo 5000 iki 10 tūkst. ir daugiau – tuomet suprantate, kad su tokiomis sumomis tikrai galite pasiekti didesnius pagerėjimus. Tokios sumos užteks kapitaliniam remontui, jeigu viskas teisingai paskaičiuota. Galima apšiltinti namą, pakelti antrą aukštą, pakeisti stogą (stogas yra tikrai labai brangi konstrukcinė dalis, todėl reikėtų bent jau išsirinkti gerus meistrus), ir daryti visa kita, kas yra svarbu. Taigi, remontas remontui nelygu, o tinkamos paskolos gali leisti investuoti į tą remontą, kuomet pinigai vėliau grįš tiesiog nemokant nuomos ar kitais būdais.

Taip pat skaitykite

Kaip išsirinkti moterišką kuprinę?

Rankinės ir kuprinės – tai patys populiariausi moterų galanterijos gaminiai. Tačiau tam, kad galėtume įsigyti ...