Sekmadienis , 21 balandžio 2024
Pagrindinis / Įvairenybės / Net ir mini paskola gali prišaukti daug bėdų

Net ir mini paskola gali prišaukti daug bėdų

mini paskola
Nuotrauka: https://pixabay.com/en/bills-money-euro-background-wealth-496229/

Kaip išvengti kreditorių pinklių, kuomet siūlomos paskolos su milžiniškomis palūkanomis? To klausia ne vienas ketinantis skolintis internetu. Finansinis vartotojų išprusimas yra labai svarbus, nes nuo to priklauso ir paskolos gražinimo aplinkybės. Didžiausia klaida laikoma tai, kad asmenys skolinasi mažas sumas trumpiems laikotarpiams ir neišsigąsta maksimalių palūkanų. Tai reiškia, kad bet kokia mini paskola gali būti lemtinga – bet kuris įsipareigojimas gali anksčiau ar vėliau prišaukti bėdas. Aiškiau kalbant, pačios smulkiausios paskolos, kurios imamos trumpam laikotarpiui, dažniausiai yra pačios brangiausios ir labiausiai keliančios riziką vartotojui. Kuo tokios paskolos yra pavojingos? Žemiau pateikiami keli esminiai punktai, parodantys, kodėl neverta skolintis mažų sumų trumpam laikotarpiui.

Kreditoriai didžiausias palūkanas nustato smulkiausioms paskoloms. Jeigu imsite trumpalaikį kreditą iš populiariausių bendrovių, tai turėkite galvoje, kad jos ko gero nustatys maksimalią leidžiamą palūkanų normą. Jūsų grąžinama suma gali būti kone dvigubai didesnė nei skolinotės. Tad, gerai pagalvokite ar tikrai verta rizikuoti, tuo labiau, kad per trumpą laiką skolos grąžinti gali ir nepavykti, jeigu negausite papildomų pajamų.

Kuo trumpesnis terminas, tuo sunkiau grąžinti skolą. Kiekvienas besiskolinantis asmuo turi suvokti, kad kreditoriai ne visada leidžiasi į derybas. Tad, jeigu jūs vėluosite sumokėti įmokas, tai būsite įklimpę dar labiau. Matote, trumpalaikiai kreditai nėra taip paprastai grąžinami – jūs turite per trumpą terminą gauti papildomas pajamas, kurias skirtumėte tos visos skolos padengimui. Jeigu negausite papildomų pajamų – kaip grąžinsite skolą? Ilgalaikės paskolos bedarbiams išvis neišduodamos.

Skola, net ir grąžinta po laiko, bėdų iki galo neišsprendžia. Nereikėtų būti taip naiviai nusiteikusiems grąžinus vėluotinas skolas. Jeigu jūs skolą grąžinote ne tokiu laiku kai reikėjo, tai jūs ilgam laikui gaunate neigiamą įrašą kredito istorijoje. Supraskite – jis lieka netgi dešimčiai metų. Kaip manote – ką pagalvos bankas, kai kada nors eisite prašyti būsto paskolos? Jis tai įvertins neigiamai ir jums paskolos neišduos

Trumpalaikius kreditus turėtumėte pamiršti net jeigu jiems taikomos garantijos. Kadangi kai kurios trumpalaikių paskolų bendrovės siūlo atidėjimo galimybę, jums ja susigundyti nereikėtų. Jūs galėsite sumokėti vos ne įmokos dydžio sumą, kad atidėtumėte visos skolos grąžinimo dieną, tačiau ar tai jums sumažins įsipareigojimus?  – ne.

Taip pat skaitykite

Acana sausas maistas šunims: šunų maistas su kokybiškais ingredientais

Acana sausas maistas šunims iš dokrinesa.lt yra išskirtinis pasirinkimas tarp gyvūnų savininkų, ieškančių aukščiausios kokybės ...