Sekmadienis , 29 lapkričio 2020
Pagrindinis / Kinas / Netrukus kino ekranuose – komiški sutuoktinių bandymai prarasti vaikų globą filme „Prancūziškos skyrybos“

Netrukus kino ekranuose – komiški sutuoktinių bandymai prarasti vaikų globą filme „Prancūziškos skyrybos“

Kasmet didėjant skyrybų rodikliams, o žiniasklaidos puslapius vis dažniau užpildant istorijoms apie besiskiriančių sutuoktinių kovą dėl vaikų globos, kino juostos „Prancūziškos skyrybos“ (pranc. „Papa ou Maman“) kūrėjai nusprendė pažvelgti į dažnai pamirštamą situaciją, kuomet vaikų globos nenori nė vienas iš tėvų.

„Skyrybos – visam gyvenimui žymę vaikų atmintyje paliekantis veiksmas. Neretai jiems tenka pasirinkti su kuriuo iš tėvų jie norėtų likti po skyrybų, tačiau kartais pasirinkti yra pernelyg sunku arba tiesiog nesinori likti nei su vienu iš jų – šias idėjas nusprendėme panaudoti kaip pagrindą filmo „Prancūziškos skyrybos“ istorijai“, – tikina filmo režisierius Martin Bourboulon.

Filmas „Prancūziškos skyrybos“
Filmas „Prancūziškos skyrybos“

Komiškos romantinės istorijos epicentre atsiduria idealia pora laikomi Florencija ir Vensanas. Regis, jie turi viską – gražius namus, puikias karjeras, šaunią vaikų trijulę. Tačiau vieną dieną pora nusprendžia skirtis ir pradėti gyvenimą iš naujo, bet karjeros aukštumų šturmui trukdo… jų pačių vaikai! Norėdami atversti naują gyvenimo lapą, skyrybų procese abu sutuoktiniai daro viską, kad vaikų globa JOKIU BŪDU NEATITEKTŲ JIEMS. Nekaltai prasidėjęs žaidimas įsibėgėja ir, regis, tampa panašiu į Florencijos ir Vensano karą, kuriame laimės blogiausias iš tėvų! Kaip į drastiškus tėvų pokyčius reaguos vaikų trijulė? Kurį iš šunybes krečiančių tėvų gyvenimui po skyrybų pasirinks jų pačių vaikai? Atsakymai – nuotaikingoje romantinėje komedijoje „Prancūziškos skyrybos“ jau nuo šių metų rugpjūčio 14 dienos.

Filmo „Prancūziškos skyrybos“ anonsas:

Prior Entertainment informacija ir nuotraukos

Taip pat skaitykite

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“

„Trys didvyriai ir Jūrų caras“ – pirmąkart didžiuosiuose ekranuose!

Neįtikėtiną populiarumą įvairiose šalyse pasiekusi animacija su rusų pasakų personažais pasieks ir Lietuvos kino teatrus. ...