Antradienis , 18 birželio 2024
Pagrindinis / Verslas / Orientuokimės į pakuotes, kurios aplinkai kenkia mažiau

Orientuokimės į pakuotes, kurios aplinkai kenkia mažiau

Šiandien daugumai verslų, ypač gaminančių produktus, patenkančius į pirkėjų ar klientų rankas pakuotėse, pakuočių pasirinkimas yra itin svarbus žingsnis. Ne vien dėl to, kad būtent pakuotė bus tas dalykas, kurį pirmą pamatys pirkėjas, bet ir dėl to, kad pasirinkę tinkamą pakuotę, galite išreikšti savo palaikymą žiedinei ekonomikai bei tvarios aplinkos kūrimui.

Gyvename tokioje visuomenėje, kur rinkoje visko yra per akis, tad atrasti tinkamus gamintojus, su kuriais dalytumėtės tomis pačiomis vertybėmis, gali tapti tikru iššūkiu. Būtent dėl to norime pateikti savo poziciją ir išreikšti didelį susirūpinimą mus supančia aplinka. Mes orientuojamės į tvarių produktų kūrimą, kurių gamyba kuo mažiau kenktų aplinkai, o kartu tokių produktų, kurie džiugintų Jus funkcionalumu ir kokybiškumu.

Būtent siekdami sukurti ekologiškesnį ir tvaresnį produktą, atlikome pirminio gaminio poveikio aplinkai tyrimą. Išanalizavę gautus rezultatus supratome, kad turime galimybę atlikti atitinkamus pakuotės patobulinimus ir taip sukurti dar tvaresnį produktą. Taip ir padarėme: užtikrinome tinkamą pakuotės ženklinimą, modernizavome spaudos suvedimo ir dengimo procesus atnaujinę technologinę įranką, sumažinome dengiamo spaudos ploto kiekį, pakeitėme dvipusio vokelinio laminavimo technologiją vienpusiu ruloniniu laminavimu bei automatizavome rankinio padavimo kirtimo, pjovimo bei bigavimo procesus. Būtent dėl to, kad atlikome šiuos pakeitimus, neabejotinai prisidėjusius prie taršos mažinimo, į Jūsų rankas šiandien galime pristatyti pagal pažangias technologijas sukurtą, ekologinio gaminio projektavimo principais suprojektuotą universalią barjerinę pakuotę.

Tokia pakuotė – kur kas daugiau negu tik skambiu žodžiu „ekologiškesnė“ apipinta pakuotė. Tai gaminys, pasižymintis draugiškumu aplinkai, taip pat gaminys, pagamintas iš mažiau cheminių medžiagų, iš mažiau aplinkai toksiškų medžiagų. Tokios pakuotės gamybai sunaudotas ir mažesnis kiekis plastiko. Kadangi kurta pakuotė atsižvelgiant į aplinkos apsaugą, atlikus patobulinus galime užtikrinti, kad gamybos metu į aplinką patenkančio anglies dvideginio kiekis sumažėjo beveik perpus – šis pokytis labai svarbus, nes tokiu būdu galime prisidėti prie vandenynų rūgštėjimo problemos sprendimo, kadangi anglies dvideginio emisijos yra pagrindinė šios aplinkos apsaugos problemos priežastis. Teigiama, kad pakeitus pakuotės dizainą aplinkos rūgštėjimą galima sumažinti 20%.

Taigi, šia IDEO LT pakuote ne tik skatiname žiedinę ekonomiką, bet ir ženkliai sumažinome nereikalingų žaliavų kiekį bei energijos sąnaudas. Taip pat prisidedame prie aplinkosauginio veiksmingumo gerinimo.

Mes, IDEO LT, taikydami ekologinį pakuotės projektavimą, prisidedame prie aplinkos apsaugos gerinimo, o Jus kviečiame rūpintis aplinka kartu su mumis ir rinktis tvaresnes ir ekologiškesnes mūsų sukurtas pakuotes.

Taip pat skaitykite

Įmonės apleistos buhalterijos tvarkymas: kodėl protinga patikėti apskaitą profesionalams?

Sparčiai besisukančiame verslo pasaulyje, siekiant suspėti atlikti kasdienes operacijas, kartais gali tekti pamiršti svarbias administracines ...